Informacje24 listopada 2011, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego - BARWY JESIENI

24 listopada 2011 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: BARWY JESIENI. Spośród 20 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Był to pierwszy konkurs fotograficzny, w którym pojawiło się również głosowanie jury. Po głosowaniu jury, kolejność niektórych zdjęć zmieniła się. Serdecznie gratulujemy Joannie, Grażynie oraz Katarzynie, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: joannatkaczuk (Joanna)

MIEJSCE 2
Autor: Nofa (Grażyna)

MIEJSCE 3
Autor: kgb.xsara (Katarzyna)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku: BARWY JESIENI.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje25 listopada 2011, 00:00,

Sąsiedzi wystawa fotografii Grzegorza W. Kołodko w £azach

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotografii profesora Grzegorza W. Kołodko pt. S¡SIEDZI, który odbędzie się w najbliższą sobotę 26 listopada 2011 roku o godz. 18.00. Wystawa fotografii, odbędzie się w filii GOK Lesznowola w £azach przy ul. Przyszłości 8 i będzie połączona z promocją książek Wędrujący świat oraz Na wyciągniecie myśli, natomiast wieczór uświetni występ Zespołu Śpiewaczego Tęcza.

WYSTAWA FOTOGRAFII GRZEGORZA W. KO£ODKO W £AZACH

S¡SIEDZI taki tytuł nosi wystawa ponad stu fotografii profesora Grzegorza W. Kołodko, która już od ponad roku wędruje po kraju. Zdjęcia zrobione są w kilkudziesięciu krajach i pokazują naszych sąsiadów z tej globalnej wioski w różnych kontekstach kulturowych i sytuacyjnych. Fotografie te - poza siedmioma pokazywanymi na portalu TIGERa http://www.tiger.edu.pl/aktualnosci/main.htm - nie są dostępne w internecie. Ekspozycja ostatnio gościła w galeriach w Krynicy i Gliwicach, a teraz zawita na pół miesiąca podwarszawskie okolice. Wystawę fotografii Sąsiedzi, będzie można oglądać do 10 grudnia 2011 roku. Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola