Informacje26 sierpnia 2009, 00:00,

Wyniki konkursu foto ZDJęCIE MIESI¡CA - Lipiec 2009

25 sierpnia 2009 roku, zakończyło się głosowanie w czwartej edycji konkursu fotograficznego na naszym forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego i wybraliśmy 3 najciekawsze zdjęcia, z czego jedno z nich otrzymało tytuł ZDJęCIE MIESI¡CA LIPIEC 2009. Serdecznie gratulujemy Wojtkowi, a także Grzegorzowi i Markowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

Wolność
MIEJSCE 1 - Wolność. Autor: photozoner (Wojtek)

Zabawa na basenie
MIEJSCE 2 - Zabawa na basenie. Autor: stentonik (Grzegorz)

Diaboliq
MIEJSCE 3 - Diaboliq. Autor: Amon (Marek)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, możecie zapoznać się wątku: głosowanie na Zdjęcie Miesiąca lipiec 2009. Z przyjemnością informujemy, że jedną z nagród jest wystawa wyróżnionych zdjęć w restauracji Zawrotnica przy ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie. Osoby zainteresowane obejrzeniem powyższych zdjęć, zapraszamy do restauracji. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do comiesięcznego konkursu fotograficznego. Od 1 września 2009 roku, rozpoczynamy przyjmowanie mailem zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu: ZDJęCIE MIESI¡CA WAKACYJNE SIERPIEń 2009. Do wakacyjnej edycji, będą przyjmowane zdjęcia wykonane podczas naszych wakacji i nie ma ograniczeń terytorialnych. Zainteresowane osoby, odsyłam do zapoznania się z nagrodami i regulaminem konkursu: regulamin konkursu fotograficznego. Zapraszam i zachęcam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:

Informacje26 sierpnia 2009, 00:00,

FESTYN NA POżEGNANIE WAKACJI 2009 NOWA WOLA

Radny, Sołtys i Rada Sołecka Nowej Woli, Zarząd OSP Nowa Wola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zapraszają na FESTYN POżEGNANIE WAKACJI 2009, który odbędzie się w najbliższą sobotę 29 sierpnia 2009 roku od godziny 16:00 na terenie przy świetlicy OSP w Nowej Woli. Jedną z atrakcji festynu, jest koncert zespołu BAYER FULL. Imprezy towarzyszące: ognisko z pieczeniem kiełbasek, malowanie buziek, kiermasze, stoisko z lodami i słodyczami a catering zapewnia CERGIELA. Natomiast przychodnia dla dzieci TOLEK zaprasza na konkurs rysunkowy dla dzieci, a także na badania ciśnienia, spirometrię i porady dla dzieci alergicznych. Zapraszamy do zabawy w Nowej Woli.

FESTYN POżEGNANIE WAKACJI 2009 NOWA WOLA

Program festynu na Pożegnanie Wakacji w Nowej Woli:
16:00 – otwarcie imprezy
16:15 – program dla dzieci i młodzieży, zabawa na cztery łapy czyli pokazy zabaw dla dzieci z psami rasowymi, prowadzone w ramach dogoterapii
17:00 – koncert zespołu BAYER FULL
18:30-23:00 – zabawa taneczna prowadzona przez DJ DEMONA.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola