Informacje17 czerwca 2011, 00:00,

Wyniki konkursu foto - Ciekawe miejsca okolic Piaseczna

16 czerwca 2011 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: CIEKAWE MIEJSCA OKOLIC PIASECZNA. Spośród 11 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Alicji, Piotrowi oraz Joannie, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: schlingel (Alicja)

MIEJSCE 2
Autor: fotomigawka (Piotr)

MIEJSCE 3
Autor: joannatkaczuk (Joanna)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku: CIEKAWE MIEJSCA OKOLIC PIASECZNA. Zachęcam mieszkańców do przyłączenia się do konkursów fotograficznych. Kolejny konkurs już w lipcu 2011 roku, do którego będą przyjmowane zdjęcia zgodne z tematem: Rzeki Duże i małe w powiecie piaseczyńskim. Jeżeli nie macie jeszcze zdjęć zgodnych z kolejnym konkursowym tematem, to już możecie zacząć robić zdjęcia podczas swoich spacerów, po pięknych okolicach powiatu piaseczyńskiego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje17 czerwca 2011, 00:00,

Piaseczno żąda dostępu do morza - Flashmob w Piasecznie

Na łamach serwisu Facebook, pojawiło się wydarzenie: PIASECZNO ż¡DA DOSTęPU DO MORZA, do którego przyłączyło się 89 osób. Organizatorzy zachęcają mieszkańców do przyłączenia się do flashmob, który będzie miał miejsce w najbliższą niedzielę 19 czerwca 2011 roku. Wszystkie zainteresowane osoby, o godz. 12.00 zbierają się na Rynku z leżaczkami, ręcznikami plażowymi, frisbee, piłkami etc., olejkiem do opalania i innymi elementami plażowania i robią przy fontannie plażę. Info na FB: www.facebook.com

PIASECZNO ż¡DA DOSTęPU DO MORZA FLASHMOB
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno