Informacje16 kwietnia 2010, 00:00,

Wyniki konkursu foto - architektura Piaseczna i okolic

15 kwietnia 2010 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: ARCHITEKTURA PIASECZNA I OKOLIC. Spośród 5 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Sylwii, Markowi, oraz Piotrkowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: ((-;Sylwia;-)) (Sylwia)

MIEJSCE 2
Autor: Amon (Marek)

MIEJSCE 3
Autor: fotomigawka (Piotrek)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się wątku konkursowym: ARCHITEKTURA PIASECZNA I OKOLIC. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do comiesięcznego konkursu fotograficznego, a kolejna edycja już w maju Zdjęcie Miesiąca Maj 2010, do której będą przyjmowane zdjęcia wykonane w marcu oraz kwietniu 2010 roku. W maju, rozpoczyna się również, przyjmowanie zdjęć do kolejnego konkursu tematycznego: transport i komunikacja. Robisz zdjęcia? Przyłącz się do zabawy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:

Informacje18 kwietnia 2010, 00:00,

21 kwietnia spotkanie autorskie w Bibliotece w Mysiadle

Gminna Bibliotka Publiczna w Lesznowoli www.bp-lesznowola.pl oraz Wojcecha Andrzej Zacharjasz z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, zapraszają na spotkanie autorskie, które odbędzie się 21 kwietnia 2010 roku o godzinie 18.00 w Bibliotece Publicznej w Mysiadle (ul. Topolowa 2). Serdecznie zapraszamy do Mysiadła.

spotkanie autorskie w Bibliotece w Mysiadle
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola