Informacje8 października 2012, 00:00,

Wyłączony z ruchu odc. ul. Działkowej w Kierszku

Wydział Dróg Gminnych Urzędu Miasta i Gminy w Konstancinie-Jeziornie uprzejmie informuje, iż w najbliższych dniach, od godziny 9 do zmroku, będą wzmacniane kruszywem pobocza ulicy Działkowej w miejscowości Kierszek. Robotami będzie objęty odcinek pomiędzy ulicą Głowackiego w Konstancinie-Jeziornie a ulicą Wilanowską w Julianowie gm. Piaseczno. By roboty mogły być prowadzone sprawnie i bezpiecznie, istnieje konieczność całkowitego wyłączenia z ruchu w/w odcinka ulicy.
Wyłączony z ruchu odc. ul. Działkowej w Kierszku

Zapory drogowe będą ustawione na skrzyżowaniu ulicy Działkowej z Głowackiego i Działkowej z Wilanowską. Przejazd przez teren robót będzie możliwy wyłącznie w celu dojazdu do nieruchomości mieszkańców zamieszkałych przy remontowanej drodze. Proponowany objazd - ulicami Głowackiego i Śniadeckich w Konstancinie-Jeziornie oraz ulicą Wschodnią i Wilanowską na terenie gm. Piaseczno.

Przepraszając za utrudnienia informujemy, że jeśli warunki atmosferyczne nie pokrzyżują planów, wznowienie całodobowego ruchu na przedmiotowej ulicy nastąpi w poniedziałek 15 października. Prosimy kierujących pojazdami o sumienne przestrzeganie ograniczeń dla korzystających z drogi – ulicy Działkowej – narzuconych przez istniejące oznakowanie oraz zachowanie bezpiecznej prędkości.
autor/źródło: Wydział Dróg Gminnych Urzędu Miasta i Gminy w Konstancinie-Jeziornie

Informacje9 października 2012, 00:00,

Bieg Złotych Liści w Parku Miejskim Piaseczno

Stowarzyszenie Rekreacyjno Sportowe Kondycja zaprasza na bieg na dystansie 1 km (Bieg Rodzinny) oraz 5 km (Bieg Rekreacyjny) p.n. BIEG Z£OTYCH LIŚCI. Biegi odbędą się w najbliższą sobotę 13 października 2012 roku i rozpocznie się o godz. 11.00 w Parku Miejskim w Piasecznie. Zapisy przyjmowane będą w dniu biegu od godz. 9.30. Bieg realizowany jest ze środków finansowych Gminy Piaseczno i Powiatu Piaseczyńskiego. www.abckondycja.pl