Informacje11 grudnia 2008, 00:00,

Wykład Boże Narodzenie na Świecie i w Ziemi Świętej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno serdecznie zaprasza na wykład Krzysztofa Dworczyka: Boże Narodzenie na Świecie i w Ziemi Świętej, który odbędzie się 12 grudnia 2008 roku, o godz. 9:00 w Filii Biblioteki Piaseczno - Osiedle, ul. Szkolna 9 i o godz. 11:00 w Oddziale dziecięcym Biblioteki, ul. Kościuszki 49. Atrakcją spotkań, będą filmy oraz pokaz strojów z Ziemi Świętej. Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Boże Narodzenie na Świecie i w Ziemi Świętej to wykład, na którym autor Krzysztof Dworczyk omówi genezę zwyczajów i obchodów Świąt Bożego Narodzenia w różnych krajach Europy (Francja, Hiszpania, Anglia, Włochy, Niemcy) i Świata (Indie, Australia, Japonia, USA, Kraje Afryki i Ameryki Południowej) oraz w kolebce chrześcijaństwa - w Ziemi Świętej. Dla słuchaczy, będzie to wyjątkowa możliwość poznania ciekawostek i historii bożonarodzeniowych.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje12 grudnia 2008, 00:00,

BAL SYLWESTROWY dla dzieci w Klubie Dziecka Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 grudnia 2008 roku zapraszamy do KLUBU DZIECKA na BAL SYLWESTROWY, podczas którego na dwóch salach będziemy żegnać STARY ROK 2008 i powitamy NOWY ROK 2009. Przewidujemy dwie imprezy, pierwsza w godzinach 11:00-13:00 dla dzieci w wieku 2-4 lat, oraz popołudniowa w godzinach 16:00-18:00, dla dzieci od 5 lat. Zapisy na Bal Sylwestrowy przyjmujemy do soboty 27-go grudnia. Bilet wstępu na BAL wynosi 30 zł, za dwie godziny zabawy oraz poczęstunek i lampkę szampana Pikkolo. Mile widziane przebranie dzieci. Pobieramy zaliczkę w wysokości 15 zł. Szczegóły pod numerem telefonu 0609-80-64-84. Klub Dziecka mieści się przy Orężnej 52 w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy na wspaniałą zabawę do Klubu Dziecka w Piasecznie.
autor/źródło: Hanna Burda-Kwaśniewska - Klub Dziecka w Piasecznie www.klubdziecka.pl
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie