Popularny: 1100 odsłonInformacje7 września 2008, 00:00,

Kontakt do Sołtysów Sołectw w Gminie Piaseczno

Poniżej umieszczamy link do podstrony na BIP UMiG Piasecznie, na której znajduje się kontakt do Sołtysów Sołectw w Gminie Piaseczno: Antoninów – Kuleszówka, Baszkówka, Bąkówka, Bobrowiec, Bogatki, Chojnów, Chylice, Chyliczki, Głosków, Głosków-Letnisko, Gołków, Grochowa – Pęchery, Henryków-Urocze, Jastrzębie, Jazgarzew, Jesówka, Józefosław, Julianów, Kamionka, Łbiska, Mieszkowo, Orzeszyn – Pilawa, Robercin, Runów, Siedliska, Szczaki, Wola Gołkowska, Wólka Kozodawska, Wólka Pracka, Zalesie Górne, Złotokłos, Żabieniec.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Informacje7 września 2008, 00:00,

Koło nr 17 Piaseczno zaprasza na Zawody Spinningowe

Polski Związek Wędkarski Koło nr 17 Piaseczno, serdecznie zaprasza na Towarzyskie Zawody Spinningowe, które odbędą się 14 września 2008 roku na Zalewie Zegrzyńskim. Uwaga: zapisy do dnia 11 września w sklepie wędkarskim Murena, przy ulicy Sienkiewicza 3 w Piasecznie. Zawody rozegrane zostaną z łodzi, w jednej 6-cio godzinnej turze. Zbiórka zawodników o godz. 6:00 na przystani w Wierzbicy. Wpisowe 10 złotych. ¬ródło informacji o zawodach wędkarskich: www.splawik17.pl (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno