Informacje27 kwietnia 2009, 00:00,

Wyjątkowa Letnia Oferta Kolonie i Obóz 2009 - all inclusive

Artway Kompania Twórcza przygotowała szczególną ofertę letniego wypoczynku all inclusive skierowaną do dzieci i młodzieży w wieku od 7-17 lat - KOLONIE i OBÓZ 2009. Zapewniamy relaks w komfortowych warunkach w ekologicznych rejonach Polski, nad jeziorami I klasy czystości w oparciu o bogaty program rekreacyjno-wypoczynkowy, który wspiera indywidualny rozwój aktywności fizycznej, umożliwia poznanie osobliwości przyrodniczych oraz ciekawej kultury regionalnej.

Wyjątkowa Letnia Oferta Kolonie i Obóz 2009

Gwarantujemy rodzinną atmosferę i indywidualne podejście do każdego uczestnika, dzięki dbałości o staranny dobór kadry pedagogicznej i instruktorskiej. Profesjonalna opieka oraz najwyższe normy dotyczące bezpieczeństwa naszych podopiecznych stanowią priorytet naszych działań. Mamy zatem nadzieję, iż nasza propozycja spełni oczekiwania zarówno Rodziców, którzy poznali już standardy naszego działania w praktyce jak i tych, którzy powierzą nam swoje pociechy po raz pierwszy.

Wyjątkowa Letnia Oferta Kolonie i Obóz 2009
Turnus I: 3.07 - 16.07.2009 "żABINKA" nad jeziorem Gołdopiwo, ośrodek kolonijno-wypoczynkowy w Kruklankach k. Giżycka. Zobacz: plakat
Turnus II: 17.07 - 30.07.09 "żABINKA" nad jeziorem Gołdopiwo, ośrodek kolonijno-wypoczynkowy w Kruklankach k. Giżycka. Zobacz: plakat
Turnus III: 3.08 - 16.08.09 "LEŚNE WZGÓRZE" nad jeziorem Limajno, ośrodek wypoczynkowy w Swobodnej k. Dobrego Miasta. Zobacz: plakat

ORGANIZATOR: ARTWAY KOMPANIA TWÓRCZA Kamila Kamińska tel. 0601 289 414 ul. J. Sitnika 2/12, 01-410 Warszawa, NIP: 527-169-87-71, Zezwolenie nr 972 Centralna Ewidencja Organizatorów i Pośredników Turystycznych nr 06281 strona internetowa: www.artway.pl, adres e-mail: artway@artway.pl
autor/źródło: Kamila Kamińska - ARTWAY KOMPANIA TWÓRCZA www.artway.pl

Informacje27 kwietnia 2009, 00:00,

Kickboxing mecz POLSKA-USA full-contact £ochów 2009

3 maja 2009 roku, w £ochowie odbędzie się Wielka Gala Kickboxingu w trakcie, której dojdzie do konfrontacji Drużyn USA i Polski w full contacie. Zawody odbędą się w Hali Sportowej przy ul. Wyspiańskiego w £ochowie. Odbędzie się 5 walk, a w dwóch z nich wystąpią nasi podopieczni z Piaseczyńskiego Klubu Kick-Boxingu: w kat. 71 kg Przemysław Ziemnicki oraz w kat. 81 kg. Mariusz Niziołek.

Kickboxing mecz POLSKA-USA full-contact £ochów 2009
kliknij, aby powiększyć plakat

Ponadto dojdzie do kilku zawodowych walk, a w jednej z nich Wojciech Myśliński zmierzy się z Bartłomiejem Bocianem o tytuł Zawodowego Mistrza Polski w kat -91 kg w formule full contact. Patronem medialnym Wielkiej Gali Kickboxingu jest telewizja TVP INFO, w której będzie retransmisja z walk a promotorem Wojciech Górecki i firma Masters Promotions, co gwarantuje znakomitą oprawę. Zapraszamy do £ochowa! Osoby chętne nabyć bilety proszone są o kontakt z trenerem.

Informację otrzymałem od Mariusza Niziołka. Dziękuję! Trzymam kciuki i zachęcam mieszkańców do wspierania zawodników z naszego regionu. Więcej informacji na stronie internetowej Piaseczyńskiego Klubu Kick-Boxingu: www.kbpiaseczno.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno