Informacje7 kwietnia 2015, 08:00,

Wydłużenie trasy linii L-12

Gmina Piaseczno, na prośbę swoich mieszkańców i użytkowników działek rekreacyjnych w Szczakach od wtorku 7.04.2015 r. wprowadza wydłużoną trasę linii L12 do przystanku zlokalizowanego przy Rodzinnych Ogródkach Działkowych w Szczakach. Rozkład jazdy standardowo dostępny będzie na przystankach oraz na stronie www.ztm.waw.pl

Wydłużenie trasy linii L-12

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=5&t=1205&start=1215
Informacje7 kwietnia 2015, 18:30,

Pokaz filmu Turysta na Pedagogicznej Akademii Filmowej w Piasecznie

7 kwietnia 2015 roku o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Pedagogicznej Akademii Filmowej. Podczas spotkania odbędzie się pokaz filmu pt. Turysta (Tourist) reż. Ruben Östlund. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Pedagogiczna Akademia Filmowa to inicjatywa, która powstała wśród uczestników spotkania dotyczącego edukacji.

Pokaz filmu Turysta na Pedagogicznej Akademii Filmowej w Piasecznie

Turysta (Tourist) Tomas i Ebba, zamożne szwedzkie małżeństwo, jadą z dwójką dzieci w Alpy Francuskie na kilka dni na narty. Chcą spędzić sielankowe krótkie zimowe wakacje w jednym z luksusowych hoteli. Pogoda dopisuje, świeci słońce, a ośnieżone stoki narciarskie wyglądają imponująco. Gdy wszyscy jedzą lunch na tarasie restauracji, nagle prosto z gór schodzi na nich lawina. Ebba instynktownie chroni swoje dzieci, Tomas natomiast zabiera telefon i ucieka. Nikomu nic się nie stało, ale po czymś takim trudno żyć tak, jak kiedyś. Tomas i Ebba starają się ocalić związek, ale najpierw muszą przemyśleć, kim są i jakie role pełnią. Sytuacja się komplikuje, gdy na jaw wychodzą skrywane dotąd tajemnice. Czy Tomas i Ebba będą na tyle odważni, aby pokonać własne słabości i uratować ich małżeństwo?

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=10865