Informacje7 sierpnia 2017, 04:00,

Wydłużenie terminu zamknięcia przejazdu kolejowego w Jeziórku

Trakcja PRKiL S.A. informuje, że termin zamknięcia przejazdu kolejowego w Jeziórku ulega wydłużeniu do dnia 7 sierpnia 2017 roku.

WYDŁUŻENIE TERMINU ZAMKNIĘCIA PRZEJAZDU KOLEJOWEGO W JEZIÓRKU

Informacje31 lipca 2017, 15:00,

Warsztaty wokalne w Tarczynie 2017

POWSTANIE WARSZAWSKIE 1944 BOHATEROWIE Z TARCZYNA

Gminny Ośrodek Kultury oraz Teatr Piosenki Romana Kołakowskiego zapraszają do udziału w jednodniowych warsztatach wokalnych, które odbędą się dnia 31 lipca 2017 roku (poniedziałek) o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie przy ul. J. Stępkowskiego 17.

WARSZTATY WOKALNE W TARCZYNIE 2017

ZAŚPIEWAJMY WSPÓLNIE O NASZYCH BOHATERACH!!!

Warsztaty wokalne są darmowe - otwarte dla wszystkich chętnych. Zakończą się patriotycznym koncertem na Rynku w Tarczynie, w dniu 1 sierpnia 2017 roku, podczas Uroczystości 73. Rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego.

ZNANE REFRENY - NIEZNANE OPOWIEŚCI POETYCKIE!!!

Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów: Marsz Mokotowa, Warszawskie dzieci pójdziemy w bój, Boże, coś Polskę, Deszcz jesienny deszcz… Premierowe piosenki o tarczyńskich bohaterach Powstania Warszawskiego ze znanymi refrenami powstańczymi.

ŚPIEWEM ODDAJMY CZEŚĆ I ZŁÓŻMY HOŁD BOHATEROM MAŁEJ I WIELKIEJ OJCZYZNY!