Informacje22 lipca 2009, 00:00,

Wycieczka z Pędziwiatrem Piaseczno po okolicach Piaseczna

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: PO OKOLICACH PIASECZNA. Tym razem trasa wycieczki, będzie przebiegała po południowych okolicach Piaseczna. Celem najbliższej wycieczki, będzie pewne gospodarstwo agroturystyczne, gdzie zadomowił się młodszy brat strusia Pędziwiatra.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 26 lipca 2009 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 lipca 2009, 00:00,

Przewrót Pałacowy pokaz sztuki współczesnej w Oborach

Galeria NIGDY-NIGDY Firmy Twórczej LEONES oraz Fundacja Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej serdecznie zapraszają na imprezę artystyczną PRZEWRÓT PA£ACOWY, czyli pokaz polskiej sztuki współczesnej. Pokaz odbędzie się 24 lipca 2009 roku po godz. 19:30 w Domu Pracy Twórczej im. Bolesława Prusa, ul. Literatów 2, Obory k/ Konstancina. Swoje prace zaprezentują: Marcin Bogusławski, Dorota Brodowska, Zbigniew Brodowski, Tomasz Dominik, Adela Szwaja, Małgorzata Wasilewska, Olga Wolniak, Piotr Zaborowski. Więcej informacji na temat pokazu: students.pl Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Przewrót Pałacowy w Oborach.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin