Informacje20 lipca 2019, 12:20,

Wycieczka z Kolejką Wąskotorową


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 lipca 2019 roku o godz. 14.20 zapraszamy na wycieczkę kolejką wąskotorową. Odjazd pociągu z Piaseczna, powrót ok. godz. 18.00. Dla chętnych dojazd zabytkową linią autobusową “51”. Przejazd kolejką na trasie Piaseczno – Złotokłos – Piaseczno. W trakcie postoju na polanie w Runowie (ok. 2,5 h) ognisko. Organizatorzy zapewniają (oddzielnie płatne) catering, atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą i bryczką konną. Serdecznie zapraszamy. 

Wycieczka z Kolejką Wąskotorową

Szczegóły: www.kolejka-piaseczno.pl
Zakup biletów: www.bilety.kolejka-piaseczno.pl
Informacja telefoniczna: 607 155 188

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 lipca 2019, 17:00,

Bajkowy Zakątek - Krakowskie Biuro Promocji Kultury w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 lipca 2019 roku o godz. 19.00 w ramach Bajkowego Zakątka wystąpi Krakowskie Biuro Promocji Kultury ze swoim spektaklem “Wycieczka do tajemniczej krainy”. Wstęp wolny. Miejsce: Zakątek Kultury przy ul. Kościuszki (skwer pomiędzy Urzędem Miasta i Gminy a Przystankiem Kultura). Serdecznie zapraszamy.

Bajkowy Zakątek - Krakowskie Biuro Promocji Kultury w Piasecznie

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Poznamy zarozumiałą księżniczkę Joannę, która broni wstępu do Krainy Zabawek. Główni bohaterowie – Ania i Krzyś bardzo chcą się do niej dostać, ponieważ słyszeli o tym miejscu mnóstwo wspaniałych opowieści. Księżniczka początkowo traktuje ich z góry. Ale po wspólnej zabawie wszystko się zmienia. Bohaterowie się zaprzyjaźniają. A być może nawet zakochują w sobie… Jest to bajka o miłości i akceptacji. O tym, że przyjaźń jest najważniejsza i potrafi zmienić wszystko.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenie będzie przeniesione do Domu Kultury, ul. Kościuszki 49.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie