Informacje18 marca 2008, 00:00,

Wycieczka Wielkanocna z Klubem Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na Wycieczkę Wielkanocną, która odbędzie się w wielkanocny poniedziałek 24 marca 2008 roku. Organizatorzy wielkanocnej wycieczki, proszą o zabranie prowiantu, ponieważ w przypadku sprzyjającej pogody, będzie zorganizowane ognisko.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane Wielkanocną Wycieczką rowerową, spotykają się 24 marca 2008 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację otrzymaliśmy od Jacka z Klubu Pędziwiatr: www.piasmk.blox.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wielkanocną wycieczkę rowerową Klubu Turystyki Rowerowej Pędziwiatr!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje19 marca 2008, 00:00,

Komisariat Policji w Zalesiu Górnym - uroczyste otwarcie

Na łamach forum mieszkańców Zalesia Górnego www.zalesie-gorne.eu pojawiała się informacja, że w najbliższy czwartek 20 marca 2008 roku, o godzinie 12:00 odbędzie się uroczyste otwarcie nowego budynku Posterunku Policji, przy Koralowych Dębów na działce przy bazarku. Podczas otwarcia, będzie można zwiedzić cały Komisariat Policji w Zalesiu Górnym. Otwarcie odbędzie się z dwuletnim poślizgiem, ponieważ w planach otwarcie miało być w maju 2006 roku. Więcej informacji o całej budowie, można przeczytać na stronie: www.ksp.waw.pl Zapraszamy mieszkańców na otwarcie nowego i długo oczekiwanego Posterunku Policji w Zalesiu Górnym.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński ZALESIE GÓRNE