Informacje31 maja 2015, 10:00,

Wycieczka rowerowa do Ustanowa

W najbliższą niedzielę 31 maja 2015 roku rusza III edycja akcji Chodź na rower - cyklicznych wycieczek rowerowych z przewodnikiem. W tej edycji rowerzystów czeka 5 ciekawych, zróżnicowanych tematycznie i dystansowo tras. Organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje dla uczestników m.in.: losowanie nagród sportowych oraz, dla chętnych rowerzystów, ubezpieczenie na czas trwania wycieczki, sponsorowane przez Aviva Sp. z o.o. Śladem poprzednich edycji, w trakcie wycieczki odbędzie się godzinna przerwa na ognisko integracyjne.

WYCIECZKA ROWEROWA DO USTANOWA

W tę niedzielę, rowerzystów gościć będzie Galeria Iris. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą: sprawnego roweru, dętki na zmianę lub łatek, kasku, dobrego humoru, przyjaciół, rodziny, oraz coś dobrego na ognisko. Osoby chętne do ubezpieczenia proszone są o przygotowanie danych personalnych (pesel, adres zamieszkania). Tempo wycieczek rekreacyjne, każdy niezależnie od posiadanego roweru, czy też kondycji fizycznej może wziąć udział w akcji. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie akcji: chodz-na-rower.blogspot.com Zapraszamy na wycieczkę rowerową do Ustanowa.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=8562&start=30
Informacje31 maja 2015, 14:00,

Dzień Dziecka w Górze Kalwarii

31 maja 2015 roku zapraszamy wszystkich milusińskich na fantastyczną zabawę z okazji Dnia Dziecka. Plac przy basenie w Górze Kalwarii zapełni się dmuchańcami. Będą gry, turnieje i zabawy. Najmłodsi tego dnia na nudę z pewnością nie będą narzekać. Gminny Dzień Dziecka rozpocznie się o godz. 14.00 na terenie Zespołu Basenowego. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pokazy zumby, tańca hip-hop, turnieje piłki siatkowej, konkurs plastyczny – to tylko niektóre z atrakcji. Będzie kolorowo i familijnie. W programie przewidziano także występy klauna, szczudlarzy, a „koło fortuny” będzie losowo wybierać atrakcyjne nagrody. Kino Uciecha także nie zapomniało o najmłodszych. O godz. 14.00 zobaczymy film familijny o niesfornym Bramie, a wstęp będzie bezpłatny. Zapraszamy!

Dzień Dziecka w Górze Kalwarii

Program Imprezy Dzień Dziecka OSiR Góra Kalwaria:
14.00-14.20 Wielkie otwarcie, Nieformalna Grupa Perkusyjna, turnieje piłkarskie
15.00-15.40 Konkurs plastyczny dla dzieci od 3-5 lat, turnieje siatkówki plażowej
16.00-16.20 Grupa Hip-Hopowa (taniec), gry i zabawy ruchowe dla rodzin, pokaz zumby, DJ i disco
16.30-17.00 Loteria Fantowa/koło fortuny, pokazy WOPR, policji i straży pożarnej, występy szczudlarzy i klaun
17.20-18.00 Konkurs plastyczny dla dzieci od 6-8 lat
19.00 Zakończenie imprezy.