Informacje31 maja 2015, 10:00,

Wycieczka rowerowa do Ustanowa

W najbliższą niedzielę 31 maja 2015 roku rusza III edycja akcji Chodź na rower - cyklicznych wycieczek rowerowych z przewodnikiem. W tej edycji rowerzystów czeka 5 ciekawych, zróżnicowanych tematycznie i dystansowo tras. Organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje dla uczestników m.in.: losowanie nagród sportowych oraz, dla chętnych rowerzystów, ubezpieczenie na czas trwania wycieczki, sponsorowane przez Aviva Sp. z o.o. Śladem poprzednich edycji, w trakcie wycieczki odbędzie się godzinna przerwa na ognisko integracyjne.

WYCIECZKA ROWEROWA DO USTANOWA

W tę niedzielę, rowerzystów gościć będzie Galeria Iris. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą: sprawnego roweru, dętki na zmianę lub łatek, kasku, dobrego humoru, przyjaciół, rodziny, oraz coś dobrego na ognisko. Osoby chętne do ubezpieczenia proszone są o przygotowanie danych personalnych (pesel, adres zamieszkania). Tempo wycieczek rekreacyjne, każdy niezależnie od posiadanego roweru, czy też kondycji fizycznej może wziąć udział w akcji. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie akcji: chodz-na-rower.blogspot.com Zapraszamy na wycieczkę rowerową do Ustanowa.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=8562&start=30
Informacje27 maja 2015, 18:58,

UKS Return Piaseczno mistrzem II ligi - baraż o I ligę mężczyzn

To były kolejne dni pełne emocji i sukcesów dla pingpongistów UKS Return Piaseczno. Pierwsza drużyna rozegrała mecz finałowy o mistrzostwo II ligi mężczyzn, a rywalem tenisistów stołowych z Piaseczna była ekipa KS Spójnia Warszawa. Zwycięzca tego dwumeczu, oprócz triumfu w drugoligowych rozgrywkach, zyskał prawo do gry w barażach o awans do I ligi. Pierwsze spotkanie rozegrane zostało w Piasecznie i przy ponad 100-osobowej publiczności zawodnicy z Piaseczna wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności. Po dość wyrównanym początku stan meczu wskazywał wynik remisowy (3:3), jednak po grach podwójnych wszystkie pojedynki wygrali gracze Returnu. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem wynikiem 7:3 dla zespołu z Piaseczna, a punkty dla Returnu zdobywali: Maciej Chojnicki i Xu Kai po 2,5; Maciej Karmoliński i Robert Najwer po 1.

UKS Return Piaseczno mistrzem II ligi - baraż o I ligę mężczyzn

Na rewanż i rozstrzygnięcie w dwumeczu nie trzeba było długo czekać. Już dzień później na sali w Warszawie rozegrany został decydujący mecz. Drużynie z Piaseczna do awansu wystarczyło wygranie 4 pojedynków. Udało się to już po grach podwójnych, kiedy tablica wyników pokazywała 2 punkty zdobyte po stronie Spójni i 4 punkty po stronie Uks Return. Wtedy pingpongiści z Piaseczna mieli już pewność, że zostali najlepszą drużyną w II lidze i staną przed szansą awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Pomimo przeprowadzonych zmian i wprowadzeniu zawodników rezerwowych ostateczny wynik meczu (6:4) potwierdził przewagę Returnu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

UKS Return Piaseczno mistrzem II ligi - baraż o I ligę mężczyzn

Punkty dla Returnu zdobyli: Maciej Chojnicki 2,5; Robert Najwer 1,5; Maciej Karmoliński 1,5; Xu Kai 0,5. Teraz na drodze do upragnionego awansu pozostał już tylko jeden przeciwnik - Lewart Lubartów, triumfator rozgrywek II ligi w grupie lubelsko-podlaskiej. Mecze rozegrane zostaną w dniach 5-6.06. Na mecz do Piaseczna zapraszamy w sobotę 06.06 o godzinie 17:00 do Sali GOSiR.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=4962&start=30