Informacje26 lipca 2008, 00:00,

Wycieczka rowerowa do Pęcic - Klub Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: RAJD PO KAMIENISTEJ DRODZE. Wycieczka rowerowa, odbędzie się w najbliższą niedzielę 27 lipca 2008 roku. Nie trać czasu i skorzystaj z corocznej wycieczki rowerowej do Pęcic!

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 27 lipca 2008 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piasmkzapowiedzi.blox.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje26 lipca 2008, 00:00,

Swing w Muzyce Rozrywkowej - Koncert Letni Konstancin

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na kolejny koncert z serii KONCERTY LETNIE W KONSTANCINIE. W najbliższą niedzielę 27 lipca 2008 roku o godzinie 16:00, odbędzie się koncert KONSTANCIńSKIEJ ORKIESTRY ESTRADOWEJ RONDO, podczas którego będzie możliwość zapoznania się z SWING W MUZYCE ROZRYWKOWEJ.

KONSTANCIńSKA ORKIESTRA ESTRADOWA RONDO - KONCERTY LETNIE W KONSTANCINIE

Konstancińska Orkiestra Estradowa RONDO powstała w 2003 roku przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Skolimowie. Założeniem było powstanie uniwersalnej orkiestry, grającej zarówno program marszowy, jak i światowe przeboje estradowe w aranżach na big band. Ponadto orkiestra gra muzykę dixilandową w klasycznym składzie instrumentalnym, to jest: trąbka, klarnet puzon, tuba i keyboard jako sekcja. Członkowie orkiestry to instrumentaliści z dużym doświadczeniem muzycznym, grający w różnych zespołach estradowych i reprezentacyjnych, występujący w wielu krajach Europy. Serdecznie zapraszamy na koncert Orkiestry Rondo w Konstancinie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin