Informacje3 sierpnia 2014, 18:23,

Wycieczka rowerowa do Kawęczyna z cyklu Chodź na rower


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy Was serdecznie na kolejną wycieczkę z cyklu Chodź na rower, która odbędzie się 3 sierpnia 2014 roku. Tym razem, wybierzemy się w kierunku Kawęczyna (między Tarczynem a Grójcem). Prognozy pogodowe na weekend zapowiadają dość wysokie temperatury, dlatego też, trasa najbliższej wycieczki będzie biegła głównie przez odcinki leśne, dając rowerzystom przyjemny cień i chłód.

Wycieczka rowerowa do Kawęczyna z cyklu Chodź na rower

Oczywiście nie zapominany o zabraniu ze sobą dużej ilości picia, czapek na głowę, kasków oraz kremu ochronnego przed słońcem. Do przejechania mamy 50 km, w tempie rekreacyjnym (tzn. około 17-18km/h). Godzinna przerwa na ognisko zaplanowana jest w urokliwym miejscu – Łowisku Pod Dębową Beczką , odkrytym przypadkiem podczas rowerowania. Planowany powrót do Piaseczna koło godz. 16.00. Do zobaczenia o 10.00 na rynku w niedzielę.

Agnieszka Jarzębska

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje31 lipca 2014, 18:48,

Koncert z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury zaprasza w niedzielę 3 sierpnia 2014 roku na wyjątkowy koncert z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Tego dnia, z okazji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w sali widowiskowej willi Hugonówka wystąpi Ygor Przebindowski. Artysta zaprezentuje najnowszy projekt Powidoki Powstania Warszawskiego. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Ygor Przebindowski to multiinstrumentalista, aranżer, kompozytor i producent, a także autor muzyki do wielu spektakli teatralnych i filmów. O swojej najnowszej płycie mówi jako o "muzyce do nienakręconego filmu, muzycznym pamiętniku tamtego czasu”. Płytę, nagraną i realizowaną w Polsce oraz w Austrii, objęło patronatem Muzeum Powstania Warszawskiego. W Powidokach Ygorowi Przebindowskiemu towarzyszą znani polscy artyści: Paweł Kaczmarczyk, Dawid Lubowicz - Atom String Quartet, Robert Cichy i Marcin Januszkiewicz. Na ten wyjątkowy koncert zapraszamy w niedzielę (3 sierpnia) do willi Hugonówka przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie-Jeziornie. Początek o godz. 19.00.
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie