Informacje24 czerwca 2008, 00:00,

Wycieczka rowerowa do Czerska - Klub Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: WYCIECZKA Z ZAMKIEM W TLE. Wycieczka rowerowa odbędzie się w najbliższą niedzielę 29 czerwca 2008 roku. Trasa wycieczki planowana jest na dystansie około 50 km i poprowadzi przez najpiękniejsze tereny powiatu piaseczyńskiego. Miejscem docelowym wycieczki, będzie Zamek w Czersku.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 29 czerwca 2008 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piasmkzapowiedzi.blox.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje20 czerwca 2008, 00:00,

Klub Jeździecki ALDRAGHO zaprasza na ZAWODY KONNE

Klub Jeździecki Aldragho z Józefosławia organizuje coroczne Zawody Konne w Skokach przez Przeszkody XI Eliminacja Ligi Mazowsza, które odbędą się w sobotę 21 czerwca 2008 roku od godziny 10:00 w stadninie przy ul. Działkowej 54 w Józefosławiu. Przy chłodnych napojach i przysmakach z grilla podziwiać będzie można zarówno dzieci na kucach, jak i rywalizację sportową profesjonalistów. Wstęp na zawody jest wolny. Impreza odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Szczegółowy program Regionalnych Zawodów w Skokach przez Przeszkody, można znaleźć na stronie internetowej: www.aldragho.pl Serdecznie zapraszamy na zawody konne w Józefosławiu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno