Informacje21 maja 2008, 00:00,

Wycieczka Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową w Boże Ciało

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa zaprasza 22 maja 2008 roku, o godzinie 11:00 na piknik tematyczny: WYCIECZKA W BOżE CIA£O. Pociąg wyjedzie ze stacji w Piasecznie (ul. Sienkiewicza 14) o godzinie 11:00, natomiast powrót do Piaseczna zaplanowany jest o godzinie 16:00. Bilet na specjalną wycieczkę, można zarezerwować telefoniczne lub faksem pod numerem: (0 22) 756-76-38 lub 0607-155-188. Bilet normalny kosztuje 20 zł, bilet ulgowy (dla dzieci powyżej 4 lat) - 10 zł.

PIASECZYńSKA KOLEJ W¡SKOTOROWA

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa, podczas specjalnej wycieczki w Boże Ciało, zaplanowała: piknik na polanie leśnej w Runowie: potrawy z grilla serwowane przez catering, będzie możliwość upieczenia kiełbasek na ognisku, oraz przejażdżki drezyną i samochodem terenowym. Więcej informacji o Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej możecie przeczytać na stronie: www.kolejka-piaseczno.com Zapraszam wszystkich na wycieczki organizowane przez Piaseczyńską Kolej Wąskotorową. Przejedź się kolejką wąskotorową!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje22 maja 2008, 00:00,

POLSKA MUZYKA ORATORYJNA koncert w Górze Kalwarii

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria www.gorakalwaria.pl zaprasza na koncert muzyki oratoryjnej: Marcin Józef żebrowski MAGNIFICAT. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 25 maja 2008 roku, o godzinie 20:00 w Kościele Niepokalanego Poczęcia N.M.P. (ul. Ks. Sajny 2, Góra Kalwaria). Podczas niedzielnego Koncertu Muzyki Oratoryjnej wystąpią: Grażyna Mądroch (sopran), Ewa Mikulska (alt), Krzysztof Machowski (tenor), Krzysztof Matuszak (baryton). Koncert Muzyki Oratoryjnej, realizowany jest przy pomocy finansowej Samorządu Województwa Mazowieckiego. Serdecznie zapraszamy na Koncert Muzyki Oratoryjnej w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria