Informacje14 maja 2008, 00:00,

Wycieczka Nasza Klasa - Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa zaprasza 17 maja 2008 roku, o godzinie 18:00 na wycieczkę integracyjną sympatyków Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej, pod tytułem: POZNAJMY SIę! Pociąg tym razem wyjedzie ze stacji w Piasecznie o godzinie 18:00. Więcej informacji, można uzyskać telefoniczne pod numerem: (0 22) 756-76-38 lub 0723-876-874. UWAGA! CO 3 BILET GRATIS! to znaczy, jeżeli kupujemy trzy bilety to jeden mamy gratis. Więcej informacji o Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej możecie przeczytać na stronie internetowej: www.kolejka-piaseczno.com Profil Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej w portalu Nasza-klasa.pl: nasza-klasa.pl/profile/10764522

Wycieczka Nasza Klasa - Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa

Zespół Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej, rozpali Wam ognisko i zajmie się przygotowaniem atrakcji takich, jak np.: zabawy sportowe. Prawdziwi faceci będą mogli zaprezentować swe siły w przeciąganiu liny, a kobiety wziąć udział w konkursie Miss Mokrego Podkoszulka. Ciekawe spędzenie czasu zapewnią Wam także: Patriot (malowanie twarzy, wiatrówki, tarcze, przejazdy łazikiem), Drezynierze (przejazd drezyną napędzaną siłą mięśni). Dla głodnych i spragnionych posiłki przygotuje catering Bar-Tosz. Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa, zaprasza wszystkich bez względu na wiek. Świetna zabawa gwarantowana! Zapraszam na wycieczki Piaseczyńskiej Kolejki Wąskotorowej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 maja 2008, 00:00,

BIA£E SADY PęC£AWIA - Pęcław w gminie Góra Kalwaria

Ochotnicza Straż Pożarna w Pęcławiu, Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego w Piasecznie, Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii serdecznie zapraszają na imprezę plenerową: BIA£E SADY PęC£AWIA. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 18 maja 2008 roku, od godziny 14:15 w Pęcławiu na terenie obok remizy Ochotniczej Straży Pożarnej Pęcław. Zapraszamy do Pęcławia.

BIA£E SADY PęC£AWIA

Białe Sady Pęcławia program imprezy plenerowej:

13:00 Msza Święta w Intencji Sadowników.
14:15 Uroczyste otwarcie Białych Sadów Pęcławia, powitanie gości.
14:30 Występ dzieci ze szkoły w Coniewie.
15:00 Spektakl Beczka Śmiechu.
17:00 Ola Ost ze swoim zespołem.
18:30 Zabawa taneczna z zespołem Kamerton.

Podczas festynu ludowego Białe Sady Pęcławia, dodatkową atrakcją będzie możliwość przeprowadzenia bezpłatnych badań dla mieszkańców. Zakres bezpłatnych badań obejmuje: mammografia dla wszystkich chętnych (mammografię wykonuje się po 40 roku życia), cytologia dla wszystkich chętnych, densytometria rentgenowska dla wszystkich chętnych, zwyczajowo raczej po ok. 45 roku życia, pakiet kardiologiczny: BMI, cukier we krwi, ciśnienie tętnicze - wszyscy chętni, badania słuchu dla wszystkich chętnych, ale szczególnie osób po 50 roku życia i pracujących w hałasie, spirometria badanie wydolności płuc - dla wszystkich chętnych, ale szczególnie palaczy, pracujących w szkodliwych warunkach, astmatyków, alergików. Osoby z nieprawidłowymi wynikami badań zostaną zaproszone do Centrum Zdrowia przy ul. Czajewicza w Piasecznie na bezpłatną konsultację lekarską, dalszą diagnostykę, oraz dobranie aparatu słuchowego. Serdecznie zapraszamy na imprezę Białe Sady Pęcławia.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria