Informacje26 sierpnia 2013, 00:00,

Wycieczka do Sandomierza z GOK Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci i młodzież na wycieczkę do Sandomierza, która odbędzie się 27 sierpnia 2013 roku. Wyjazd rozpocznie się o godz. 7.00. W programie organizatorzy zaplanowali m.in.: zwiedzanie miasta i zamku w Janowcu oraz rejs statkiem po Wiśle. Zapisy przyjmowane są w GOK przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie lub tel. (22) 727-71-96. Cena 35 zł. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy na wycieczkę.

Wycieczka do Sandomierza z GOK Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje26 sierpnia 2013, 00:00,

Turniej BEACH SOCCERA w Górze Kalwarii

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zaprasza na Turniej Piłki Nożnej na plaży (beach soccer) dla dzieci i młodzieży do lat 18. Turniej odbędzie się 27 sierpnia 2013 roku, od godziny 10:00 na boiskach do beach soccera przy basenie. Zapisy i więcej informacji pod numerem telefonu: +48 535 967 907 Serdecznie zapraszamy na turniej beach soccera!

TURNIEJ BEACH SOCCERA W GÓRZE KALWARII
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria