Informacje7 października 2017, 10:00,

Wychowanie wspólnym zadaniem rodziny, szkoły, kościoła i państwa - konferencja w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


7 października 2017 roku o godz. 12.00 odbędzie się konferencja pn.: Wychowanie wspólnym zadaniem rodziny, szkoły, kościoła i państwa. Organizatorzy zapraszają rodziców i nauczycieli - wychowawców. Miejsce: Dom Parafialny św. Anny w Piasecznie. O godz. 12.00 odbędzie się Msza święta, natomiast o godz. 13.00 rozpocznie się konferencja. Zapraszamy!

WYCHOWANIE WSPÓLNYM ZADANIEM RODZINY, SZKOŁY, KOŚCIOŁA I PAŃSTWA - KONFERENCJA W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 października 2017, 16:00,

Wystawa pt. E=mc2 Izabela i Antosia Szymczak w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 października 2017 roku o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy rysunku i malarstwa Izabeli i Antosi Szymczak pt. E=mc2 czyli Energia = (matka x córka)2. Miejsce: Galeria PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle przy ul. Topolowej 2.

WYSTAWA PT. E=MC2 IZABELA I ANTOSIA SZYMCZAK W MYSIADLE

Izabela Szymczak (mama), Wielkopolanka z dziada pradziada, ponad dwadzieścia lat temu osiadła na mazowieckiej ziemi. Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku pedagogicznym plastycznym. Ukończyła malarstwo i rzeźbę. Z wykształcenia nauczycielka plastyki, z zawodu grafik komputerowy, w Nowej Iwicznej prowadzi studio graficzne. Laureatka wielu konkursów literackich: Międzynarodowego Festiwalu Kryminału (2012, 2013) i Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania (2014). W 2013 r. otrzymała główną nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu „Kryminalna Piła”, a w 2015 r. w Międzynarodowym Konkursie Literackim na bajkę dla dzieci. Publikowała w antologiach „Błąd w sztuce”, „Nowe marzy”, „Czas zbrodni” i „Bajki o Tuchowie”. W 2017 r. wzięła udział w eksperymentalnym projekcie literackim „Wykup Słowo”. Jego owocem jest antologia pt. „Nikomu się nie śniło”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona. Miłośniczka sztuki i przygody.

WYSTAWA PT. E=MC2 IZABELA I ANTOSIA SZYMCZAK W MYSIADLE

Antosia Szymczak (córka), Mazowszanka z urodzenia, choć jej korzenie genealogiczne sięgają Wielkopolski. Dziewięciolatka, uczennica klasy IV G w Zespole Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej. Laureatka wielu gminnych, powiatowych i ogólnopolskich konkursów plastycznych. Pierwszy z nich wygrała w wieku czterech lat. Pilna uczestniczka piaseczyńskich lekcji kaligrafii oraz zajęć plastycznych, ceramicznych, a w poprzednich latach także baletowych, organizowanych w GOK Lesznowola. Z zamiłowania artystka oraz sportowiec. W rozmowach na temat przyszłości na pierwszym miejscu wymienia zawód lekarza weterynarii. Razem z mamą, tylko podczas tegorocznych wakacji, pokonała pieszo ponad 200 km, ale szybko pobiła tę liczbę w trakcie wycieczek rowerowych. Już wkrótce czekają ją nowe wyzwania na ściance wspinaczkowej.

Przeczytaj też: Czy woda w gminie Lesznowola jest bezpieczna do picia?

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie