Informacje7 lipca 2017, 19:00,

Wybrane zostały filmy do kina plenerowego w Piasecznie 2017

Znamy już filmy, które pokazane będą w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym. Osiem tytułów, które zdobyły najwięcej głosów mieszkańców w ankiecie internetowej będzie prezentowanych na parkingu przy ul. Sierakowskiego w każdy piątek od 7 lipca do 25 sierpnia 2017 roku. 1 września zapraszamy na specjalny pokaz niemego kina, z muzyką na żywo na piaseczyńskim rynku. Organizatorem Kina Plenerowego jest Biuro Promocji i Informacji Gminy we współpracy z Młodzieżową Rada Gminy.

WYBRANE ZOSTAŁY FILMY DO KINA PLENEROWEGO W PIASECZNIE 2017

Wybrane filmy do kina plenerowego w Piasecznie 2017:
Praktykant – 7 lipca g. 21.00
Wiek Adaline – 14 lipca g. 21.00
Agentka – 21 lipca g. 21.00
Zanim się pojawiłeś – 28 lipca g. 21.00
Millerowie – 4 sierpnia g. 20.30
Zjawa – 11 sierpnia g. 20.30
Snajper – 18 sierpnia g. 20.30
Zaginiona dziewczyna – 25 sierpnia g. 20.30
Nieme kino (z muzyką i lektorem na żywo) – 1 września g. 20.00

Informacje4 czerwca 2017, 08:30,

Rally Piaseczno Super Próba o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

4 czerwca 2017 roku na parkingu przy ul. Sierakowskiego w godz. 10.30 – 15.30 będzie miała miejsce Super Próba o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno w ramach Rally Piaseczno.

RALLY PIASECZNO SUPER PRÓBA O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO

Uczestnicy rajdu będą się ścigać, ale zanim do tego dojdzie odbędzie się parada – przejazd uczestników w kolumnie ulicami miasta. Na parkingu obejrzeć będzie można ekspozycje firm wspierających i sponsorujących imprezę, m.in. dostępne będą najnowsze modele samochodów. Nie zabraknie też samochodów zabytkowych, których wystawę organizuje portal Motopiaseczno.pl. Wspólnie z TEDEX SA i POLICJĄ prowadzone będą konkursy i warsztaty na temat Bezpiecznych Wakacji. Straż Pożarna wykona pokaz ratownictwa drogowego.