Informacje7 marca 2007, 00:00,

Wybory Rady Sołeckiej i Sołtysa w Mysiadle - Lesznowola


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dniu 19.03.2007 r. (poniedziałek) o godz. 19:00 w budynku Zespołu Szkół w Nowej Iwicznej odbędą się Wybory Rady Sołeckiej i Sołtysa Mysiadła, natomiast Wybory Sołtysa Nowej Iwicznej odbędą się w dniu 29.03.2007 r. (czwartek) o godz. 19.00 także w budynku Zespołu Szkół w Nowej Iwicznej.

Aktualny Statut Sołectwa Mysiadło możecie znaleźć na stronie Marcina Kania (Radny Gminy Lesznowola) - www.marcinkania.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński - Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje7 marca 2007, 00:00,

Rodzinny Targ Różności - przyjdź, poszukaj i kup - Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Oczekując wiosny zapraszamy do zrobienia porządków w swojej szafie. Poszperajmy w naszych szafach i szufladach, na strychu i w piwnicy. Być może znajdziemy rzeczy, które nam nie są potrzebne a które mogą innym sprawić radość. Chcesz się pozbyć ubrań swoich czy dziecka, zabawek, książek, niepotrzebnego wózka czy innych różności? Przyjdź i sprzedaj. Chcesz znaleźć coś ciekawego, nietuzinkowego? Przyjdź, poszukaj i kup.

Rodzinny Targ Różności - przyjdź, poszukaj i kup

Pracownia Psychologiczno Edukacyjna oraz Klub Dziecka zapraszają na Rodzinny Targ Różności, który odbędzie się 25 marca 2007 r. w godzinach 10:30 - 13:00 w Klubie Dziecka przy ul. Orężnej 52 w Piasecznie.

Cały dochód wynikający z organizacji Targu zostanie przekazany dla Pawła Płuskiego, tancerza z Klubu Grawitacja, który na początku roku uległ poważnemu wypadkowi. Patronat nad akcją objął Urząd Gminy Piaseczno oraz Klub Sportowy Grawitacja. Patronem Medialnym akcji jest Kurier Południowy. Więcej informacji pod numerem telefonu 0504 011 880 lub mailem: info@pracowniapsychologiczna.com.pl

Przyjdź, poszukaj i kup - odwiedź Rodzinny Targ Różności w Piasecznie.

źródło informacji: www.piaseczno.eu
Klub Dziecka: www.klubdziecka.pl
Pracownia psychologiczna: www.pracowniapsychologiczna.com.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie