Informacje20 stycznia 2016, 17:00,

Wybór w porodzie - pozytywnie o porodzie w Konstancinie-Jeziornie

20 stycznia 2016 roku w godzinach 17:00 - 19:00 zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie konstancińskiej grupy wsparcia Pozytywnie o Porodzie. Tegoroczny cykl spotkań zaczynamy tematem wyboru w porodzie - czy, jakiego oraz czego dotyczących wyborów może dokonać kobieta, co wziąć pod rozwagę, gdzie szukać informacji i wsparcia. Na te oraz wszelkie Was nurtujące kwestie postaramy się odpowiedzieć.

WYBÓR W PORODZIE - POZYTYWNIE O PORODZIE W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne. Miejsce: Kawiarnia Hugonówka Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy kobiety planujące macierzyństwo, w ciąży oraz doświadczone mamy. Zapraszamy rownież osoby towarzyszące.

Spotkanie prowadzą doule ze Stowarzyszenia Doula w Polsce
Katarzyna Madojada-Chotkowska, DOULA-MA
Agnieszka Rudzińska-Jobda, Twoja Doula

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=10&t=10984
Informacje20 stycznia 2016, 20:00,

Rafał Pacześ i Michał Leja - Stand-up w Szarej Eminencji Piaseczno

20 stycznia 2016 roku o godzinie 20:00 (wstęp od 19:15) zapraszamy na Stand-up w Szarej Eminencji Piaseczno. Wystąpią dwaj laureaci Antrakt Stand-up festiwal, czyli największego festiwalu stand-upowego w Polsce tj.: Rafał Pacześ i Michał Leja. Spotkanie poprowadzi Tomek Kołecki - najmłodszy komik w Polsce, mieszkaniec Józefosławia. Miejsce: Szara Eminencja x Piaseczno, ul. Sienkiewicza 11, Piaseczno tel. 885 05 04 05. Bilety: 15/20 zł do kupienia w barze Szarej Eminencji Piaseczno. Do zobaczenia! Podczas występu kuchnia wstrzyma pracę / tego dnia nie będą obowiązywały rezerwacje.

RAFAŁ PACZEŚ I MICHAŁ LEJA - STAND-UP W SZAREJ EMINENCJI PIASECZNO

Rafał Pacześ - wybitny znawca tematu i wielokrotnie nagradzana postać polskiej sceny stand-upowej. Z pochodzenia Łodzianin. Brał udział w programach telewizyjnych takich jak "Tylko dla dorosłych" i " Kuba Wojewódzki". Zwycięzca 2 edycji Antrakt Stand-up Festiwal. Gróby wiór, Al Paczos, Tatuś, to tylko niektóre z jego ksyw.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Michał Leja - członek krakowskiego Comedy Lab. Szuka inspiracji w meandrach tego świata. Gdy już coś znajdzie przesiewa to przez sito swojej spaczonej wyobraźni, by wyrzucić wszystko na scenie i rozbawić publiczność. Gdy się śmieje wygląda jak 7 letnia Chinka. Koledzy wołają na niego „ej”. Wygrał Stand-up Fest w Szczecinie oraz zajął 3 miejsce na 2 edycji Antrakt Stand-up Festiwal.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=37&t=6763&start=75