Informacje22 lutego 2011, 00:00,

Wybierz temat na najbliższy konkurs foto tematyczny

Zbliża się marzec, a w raz z nim kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego. Jest kilka propozycji tematów: Piaseczno - miasto surrealistyczne, Portret Piaseczna - interpretacja dowolna, Sport w powiecie - ruchy kluchy...leniwe, Sakralna strona Piaseczna - Amen, Piaseczno vs Gotham City - noc mrok i strach, czyli miejsca budzące grozę oraz Nocne życie w piaseczyńskich klubach.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

W związku z różnorodnością tematów, chcemy poznać Wasz wybór. W tym celu, został stworzony wątek z sondą do głosowania, na wspomniane powyżej propozycje tematów: wybierz temat na kolejny konkurs. Głosowanie zostanie zamknięte w godzinach wieczornych, w najbliższą niedzielę 27 lutego 2011 roku. Do głosowania zachęcam osoby, które są zainteresowane jedną z powyższych propozycji tematów.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje17 lutego 2011, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego tematycznego - Uroki Zimy

16 lutego 2011 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: UROKI ZIMY. Spośród 9 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Alicji, Piotrowi oraz Agnieszce, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: schlingel (Alicja)

MIEJSCE 2
Autor: fotomigawka (Piotr)

MIEJSCE 3
Autor: grejfrutoowa (Agnieszka)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku: UROKI ZIMY. Zachęcam mieszkańców do przyłączenia się do konkursów fotograficznych. Czekam na Wasze propozycje tematów: propozycje tematów.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: