Informacje30 kwietnia 2019, 08:00,

Wybierz filmy na Kino Plenerowe 2019 na skwerze Kisiela w Piasecznie

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno uruchomił głosowanie, podczas którego każdy może wybrać filmy, które chciałby obejrzeć podczas tegorocznego Kina Plenerowego. Wspólnie wybierzmy 9 filmów, które chcecie obejrzeć w wakacyjne piątki (lipiec – sierpień 2019 r.). Głosowanie trwa do 12 maja 2019 roku. 9 filmów, które otrzymają najwięcej głosów zostaną wyświetlone na kolejnych seansach kina plenerowego. Ankieta do głosowania znajduje się na stronie internetowej: piaseczno.eu/ankieta-wybierz-9-filmow-na-kino-plenerowe-2019/

Ankieta – wybierz 9 filmów na Kino Plenerowe 2019

Informacje25 kwietnia 2019, 16:00,

Dziecko Rosmary w Klubie Filmowym Rewers w Józefosławiu

25 kwietnia 2019 roku o godz. 18.00 w ramach Klubu Filmowego "Rewers" odbędzie się projekcja filmu pt. "Dziecko Rosmary" z 1968 r. Gościem specjalnym będzie Artur Zaborski - krytyk filmowy, były redaktor działu film w kwartalniku „Fragile”, film w portalu Onet.pl, później rozpoczął pracę w redakcji Stopklatki, najpierw jako redaktor, następnie szef działu recenzji, w końcu – redaktor naczelny. Publikuje w Polsce (m.in. „Wprost”, „Pani”, Interia.pl, „Przegląd”, „Dziennik. Gazeta Prawna”, „Zwierciadło”), USA (Fandor) i Kanadzie (MonteCristo Magazine). Juror festiwali, redaktor naczelny katalogu festiwalu AfryKamera, moderator dyskusji i spotkań z twórcami, prowadzący premiery filmowe, wykładowca Uniwersytetu III Wieku, współautor książek o tematyce kulturalnej. Organizatorzy: Stowarzyszenie „Pomysł na Józefosław”, Centrum Kultury w Piasecznie, Biblioteka Miasta i Gminy Piaseczno. Miejsce: Józefosław, filia Biblioteki Publicznej, ul. Julianowska 67A. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Dziecko Rosmary w Klubie Filmowym Rewers w Józefosławiu