Informacje8 lipca 2017, 07:00,

Wybierz film na zakończenie kina plenerowego w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy serdecznie do wybrania filmu, który zostanie zaprezentowany na zakończenie tegorocznego Kina Plenerowego. Podczas ostatniego seansu zobaczymy niemy film z dubbingiem i muzyką graną na żywo w aranżacji gupy Niemy Movie.

WYBIERZ FILM NA ZAKOŃCZENIE KINA PLENEROWEGO W PIASECZNIE

Grupa Niemy Movie to czterech muzyków i aktor, wykonujących na żywo muzykę i dubbing do niemych filmów. Filmy w ich interpretacji nabierają kolorów i humoru: ilustrowane są muzyką w wielu stylach, postacie zyskują indywidualne głosy. Każdy z członków zespołu jest multiinstrumentalistą, porusza się swobodnie w różnych konwencjach, od klasyki po rozrywkę, od teatralnego patosu po kreskówkowy slapstick. Efektem ich pracy jest mozaika barw, emocji i kolory, które wykraczają poza odcienie szarości na ekranie.

Warto zajrzeć na stronę zespołu: www.niemymovie.com Głosować można tylko jeden raz na jeden wybrany film. Serdeczne zapraszamy - kliknij tutaj aby zagłosować.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 lipca 2017, 06:00,

Wakacje w bibliotece w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka Publiczna w Piasecznie zaprasza do zapoznania się ze swoimi działaniami wakacyjnymi. Poznaj ofertę na wakacje w bibliotece:

WAKACJE W BIBLIOTECE W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie