Informacje10 czerwca 2007, 00:00,

Wtorek Jazzowy w Piasecznie - Kwartet Rafała Sarneckiego

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie zaprasza 12 czerwca 2007 roku, o godzinie 20:00 na Wtorek Jazzowy Ośrodka Kultury. Wystąpi Kwartet Rafała Sarneckiego w składzie: Rafał Sarnecki (gitara), Paweł Kaczmarczyk (fortepian), Wojtek Pulcyn (kontrabas), Paweł Dobrowolski (perkusja). Wtorek Jazzowy odbędzie się w sali Ośrodka Kultury w Piasecznie, przy ulicy Kościuszki 49. Wstęp 15 złotych.

Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami). Zapraszamy na Wtorek Jazzowy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje10 czerwca 2007, 00:00,

Szkoła Podstawowa w Uwielinach zaprasza na festyn

Rada Rodziców wraz z Radą Pedagogiczną Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Uwielinach zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy na festyn, który odbędzie się w najbliższą sobotę 16 czerwca 2007 roku, o godzinie 14:00 w Szkole Podstawowej przy ulicy Szkolnej 2. Na festynie będzie grał zespół Pakt, oraz przewidziano inne atrakcje: wesołe miasteczko dla dzieci, pokazy motocykli i tresury psów, pokazy strażaków z Piaseczna.

Podczas Festynu będzie można wziąć udział w loterii fantowej i podziwiać popisy uczniów z naszej szkoły. Przygotowany będzie również stół wiejski i potrawy z grilla, które na pewno zadowolą największych smakoszy. Serdecznie zapraszamy! Informacja pochodzi ze strony internetowej szkoły: www.sp_uwieliny.mgk.pl
autor/źródło: Marcin Machałowski - admin forum miejscowości Uwieliny uwieliny.fora.pl

Polecane dla Ciebie