Informacje13 stycznia 2008, 00:00,

Wtorek Jazzowy Piaseczno - zaproszenie na jam session

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na Wtorek Jazzowy, który odbędzie się 15 stycznia 2008 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49. Podczas jam session zagrają: Krzesimir Dębski (skrzypce), Staś Szczyciński (piano), Maciek Szczyciński (kontrabas), Jarek Zawadzki (saksofon), Bogna Burzenik (vocal), oraz Artur Chaber (perkusja). Zapraszamy na Jazzowy Wtorek do Ośrodka Kultury Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje14 stycznia 2008, 00:00,

Bal Karnawałowy dla dzieci w Klubie Dziecka Piaseczno

Klub Dziecka Piaseczno zaprasza na BAL KARNAWA£OWY dla dzieci, który odbędzie się w sobotę 26 stycznia 2008 roku, w godzinach od 17:00 do 19:00. W karnawały wieczór każde dziecko pozna smak balowego szaleństwa. W krainę zabawy i tańca przeniesiemy się dzięki własnoręcznie wykonanym maskom. Bilet wstępu na Bal Karnawałowy wynosi 30 złotych, za dwie godziny wspaniałej i karnawałowej zabawy.

Zapisy przyjmujemy do piątku 25 stycznia 2008 roku, w Klubie Dziecka przy ulicy Orężnej 52. Kontakt telefoniczny: (022) 750-64-84 oraz 0609-806-484. Serdecznie zapraszamy na Bal Karnawałowy do Klubu Dziecka w Piasecznie.
autor/źródło: Hanna Burda-Kwaśniewska - Klub Dziecka w Piasecznie www.klubdziecka.pl