Informacje10 maja 2013, 00:00,

Wszyscy kochają konie - impreza dla dzieci w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno

Stadnina Golden Horse oraz Galeria Handlowa Auchan Piaseczno zapraszają całe rodziny do wspólnej zabawy pt.: Wszyscy kochają konie, która odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę (11-12 maja 2013 roku) w godz. 10.00 - 17.00. Na terenie galerii odbędą się konkursy z nagrodami, zabawy dla dzieci oraz wernisaż zdjęć i plakatów o tematyce jeździeckiej. Partnerami wydarzenia są: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Decathlon, GreenUp Fitness Club, Pluszowy Domek. Zapraszamy na wydarzenie pt. Wszyscy kochają konie.

WSZYSCY KOCHAJ¡ KONIE IMPREZA DLA DZIECI W GALERII HANDLOWEJ AUCHAN PIASECZNO

Wszyscy kochają konie program:

- kręcenie kołem fortuny (do wygrania gadżety ufundowane przez Gminę Piaseczno, sklep Decathlon Piaseczno oraz Stajnię Golden Horse i Auchan)
- konkurs na najładniejszy rysunek konika - prace będą wywieszone w Galerii Auchan
- kręcenie zwierzątek z baloników
- pogadanki z instruktorem jeździectwa "uniwersytet jeździecki dla malucha"
- ćwiczenia dla dzieci "zanim zacznę jeździć konno".
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 maja 2013, 00:00,

Puchar Świata w Kickboxingu dla Doroty Godziny z X Fight Piaseczno w Innsbrucku 2013

3-5 maja 2013 roku jak co roku drużyna kickboxerów uczestniczyła w Pucharze Świata w Innsbrucku. Najlepiej wypadła Dorota Godzina, która triumfowała w formule full contact w kat. wag. 56 kg. Dorota w finale pokonała po bardzo ostrej walce Dunkę Ytte Andersen. To już ósmy Puchar Świata w karierze zdobyty przez tę zawodniczkę i kolejny krok w przygotowaniach do tegorocznej Olimpiady Sportów Walki - World Combat Games w St. Petersburgu.

PUCHAR ŚWIATA W KICKBOXINGU DLA DOROTY GODZINY Z X FIGHT PIASECZNO W INNSBRUCK 2013

Barw Piaseczna bronili ponadto: Emilia Szabłowska, Justyna Tadros, Kuba Lipski, Kuba Miktus oraz Bartek Krysik. Młodzi podopieczni klubu kickboxingu walczyli dzielnie, zdobyli dużo doświadczenia i choć tym razem skończyło się na lokatach 5-8 liczymy, że start ten zaprocentuje w przyszłości.

BARTEK KRYSIK, JAKUB LIPSKI, JUSTYNA TADROS, KUBA MIKRUS
Od lewej: Bartek Krysik, Jakub Lipski, Justyna Tadros, Kuba Mikrus. Zdjęcie: Marcin Pałuba
autor/źródło: Piaseczyński Klub Kick-Boxingu