Informacje27 stycznia 2014, 00:00,

Wstyd Steve'a McQueena w Dyskusyjnym Klubie Filmowym w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na Dyskusyjny Klub Filmowy. Kochasz kino? Lubisz o nim rozmawiać? Dołącz do Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Zainteresowane osoby, spotykają się w kinie Uciecha w Górze Kalwarii (ul. Ks. Sajny 14) w ostatnie środy miesiąca o godz. 19.00. Najbliższe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego odbędzie się 29 stycznia 2014 roku. W programie odbędzie się projekcja filmu pt.: WSTYD, Steve’a McQueena z odważną kreacją Michaela Fassbendera. Wstęp: 10 zł normalny; 7 zł ulgowy.

WSTYD STEVE'A MCQUEENA W DYSKUSYJNYM KLUBIE FILMOWYM W GÓRZE KALWARII

Bohaterem Wstydu jest Brandon (Michael Fassbender – Bękarty wojny, Głód), trzydziestoparoletni, świetnie sytuowany mieszkaniec Nowego Jorku. Jego pozornie idealne życie skrywa jeden sekret: Brandon jest seksoholikiem. Uzależniony od internetowej pornografii nie jest w stanie zbliżyć się do kobiet w prawdziwym świecie. Kiedy wprowadza się do niego jego siostra (Carey Mulligan – Była sobie dziewczyna, Drive), mężczyźnie wszystko zaczyna wymykać się spod kontroli. Za swoją odważną kreację Michael Fassbender otrzymał nagrodę na Festiwalu Filmowym w Wenecji w 2011 roku. Wstyd Steve'a McQueena, wielokrotnie nagradzanego za debiutancki „Głód”, to odważna obyczajowo opowieść o naturze pożądania, o tym jak wpływa ono na nasze życie i jak nas kształtuje. Brawa i gwizdy rozległy się po projekcji „Wstydu” (...) Mimo zawstydzenia części męskiej widowni „Wstyd” okazuje się wybitnym filmem. (...) Rola erotycznego antybohatera jest szczytową i najodważniejszą kreacją Michaela Fassbendera. Aktor staje się powoli gwiazdorem nr 1 obecnej dekady. Tadeusz Sobolewski, Gazeta Wyborcza. Drugi film Steve'a McQueena przyciągnie publiczność i krytykę ostrym portretem uzależnienia od seksu. Za sprawą błyskotliwego, wyuzdanego występu Fassbendera „Wstyd” staje się prawdziwą wycieczką na dziką stronę. Powieść o naturze pożądania, o tym jak wpływa ono na nasze życie i jak nas kształtuje. Hollywood Reporter oryg. tytuł: Shame reżyseria: Steve McQueen występują: Michael Fassbender, Carey Mulligan, James Badge Dale, Hannah Ware.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje27 stycznia 2014, 00:00,

Bal Karnawałowy dla dzieci w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno oraz Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zapraszają dzieci na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 31 stycznia 2014 roku o godz. 17.00 Miejsce: Dom Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. W ramach atrakcji, organizatorzy zaplanowali: koncert zespołu muzycznego, konkursy, zabawy oraz poczęstunek. Wstęp wolny. Informacje oraz zapisy pod numerem telefonu (22) 735-11-37 Zapraszamy na Bal Karnawałowy dla dzieci w Piasecznie.

BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI W PIASECZNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie