Informacje25 lutego 2007, 00:00,

Współpraca z mieszkańcami powiatu piaseczyńskiego

Trwają jeszcze prace nad katalogiem firm, oraz systemem darmowych ogłoszeń, ale serwis informacyjny powiatu piaseczyńskiego już działa i wciąż przybywa na nim nowych wiadomości. Obecnie spora część informacji, jaką znajdziecie w serwisie pochodzi z innych źródeł, takich jak serwisy informacyjne gmin, oraz prasy lokalnej.

Chcemy wnieść coś własnego do serwisu, w związku z tym chętnie nawiążemy współpracę z mieszkańcami powiatu piaseczyńskiego. Mieszkasz w powiecie piaseczyńskim, lubisz pisać i chciałbyś współtworzyć z nami prywatny serwis informacyjny o Twoim powiecie i/lub gminie? Nie trać czasu i napisz do nas na adres redakcji: info@powiat-piaseczynski.info Mamy również coś dla osób, które chciałyby moderować z nami Forum Powiatu Piaseczyńskiego. Więcej informacji na temat współpracy znajdziecie na podstronie: współpraca z prywatnym serwisem informacyjnym.

Zaczęliśmy informować już mieszkańców powiatu piaseczyńskiego o naszym nowym serwisie. Co prawda chcieliśmy poczekać, do całkowitego uruchomienia serwisu informacyjnego powiatu piaseczyńskiego, jednak stwierdziliśmy, że to właśnie osoby przeglądające tą stronę pomogą nam zweryfikować błędy. Prosimy o zgłaszanie nam (komentując tą informację) wszystkich znalezionych usterek i innych nietypowych zachowań serwisu Powiat Piaseczyński.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z prywatnego serwisu powiatu piaseczyńskiego oraz forum regionalnego, bo to najlepsze miejsce dla każdego e-mieszkańca, które również i Ty możesz współtworzyć.
autor/źródło: Redakcja serwisu Powiat Piaseczyński
Tematy:

Informacje26 lutego 2007, 00:00,

Dwie Nadzwyczajne Sesje Rady Miejskiej w Piasecznie

27 lutego odbędą się dwie Nadzwyczajne Sesja Rady Miejskiej w Piasecznie, z czego 3 Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Piasecznie, będzie nawiązywała do naszej informacji sprzed kilku dni, zaczerpniętej z gazety regionalnej Kurier Południowy, na temat burmistrza Piaseczna: Józefa Zalewskiego. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziecie w aktualności: Burmistrz Piaseczna Józef Zalewski musi odejść.

3 Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Piasecznie odbędzie się jutro (27.02.2007) o godzinie 17, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Porządek obrad będzie dotyczył między innymi: złożenie wyjaśnień przez Burmistrza w związku z uchwałą o wygaśnięciu mandatu Burmistrza, odbędzie się debata na temat uchwały w sprawie wygaśnięcia mandatu Burmistrza, nastąpi uchwała w sprawie wygaśnięcia mandatu Burmistrza Piaseczna, na koniec przewidziane są odpowiedzi na wnioski i interpelacje.

Godzinę później o 18, odbędzie się 4 Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Piasecznie, której porządek obrad będzie dotyczył między innymi: nastąpi rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zaskarżenia do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, a także zostanie rozpatrzony projekt uchwały w sprawie udzielenia pełnomocnictwa Przewodniczącej Rady Miejskiej w Piasecznie Pani Dorocie Wysockiej - Jońskiej do reprezentowania Rady Miejskiej w Piasecznie przed Trybunałem Konstytucyjnym.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Gminy Piaseczno: www.piaseczno.eu
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Piaseczno