Informacje25 października 2017, 08:00,

Wspólnie przywróćmy blask Krainie Rzeki Jeziorki


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Z przyjemnością informujemy, że Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna została wybrana do następnego etapu ogólnopolskiego programu „Decydujesz, pomagamy”. Jest to program organizowany przez sieć sklepów TESCO Polska. Projekt Piaseczyńskiej Fundacji Ekologicznej przewiduje wspólne sprzątanie fragmentu doliny Rzeki Jeziorki.

WSPÓLNIE PRZYWRÓĆMY BLASK KRAINIE RZEKI JEZIORKI

Oddając głos na piaseczyński projekt pomożesz oczyścić rzekę Jeziorkę. Kajakowym ekospływem uprzątniemy śmieci płynące z nurtem rzeki i okolice brzegu rzeki. Osoby sprzątające, wolontariusze zostaną wyposażeni w sprzęt do sprzątania. Po sprzątaniu fundacja zaprasza na wspólne grillowanie.

Głosy można oddawać w sklepach Tesco w czterech miejscowościach tj. Piasecznie, Górze Kalwarii, Grójcu oraz Białobrzegach. Głosowanie trwa do 31 października 2017 r.

Przyjdź i razem z nami zadbaj o środowisko! Głosuj! Bez Ciebie nie wygramy!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 października 2017, 07:56,

Start programu w ramach kampanii Kręci mnie bezpieczeństwo


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Mistrzowie sportu i policjanci, wśród których był również mł.asp. Paweł Zajc – mistrz Aikido, rozpoczęli program profilaktyczny skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych pod nazwą „Łączy nas sport nie narkotyki” a wszystko to w ramach kampanii społecznej „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

START PROGRAMU W RAMACH KAMPANII KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO

W Piasecznie w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”, zainaugurowano w tutejszych szkołach program pod nazwą „Łączy nas sport nie narkotyki”. Na pierwszym w tym roku szkolnym spotkaniu, gościł jego twórca Piotr Bąkowski- wielokrotny Mistrz Świata w kickboxingu.

Zajęcia odbyły się w Ośrodku Szkolno- Wychowawczym przy ul. Szpitalnej w Piasecznie. Program współprowadzony jest przez piaseczyńską policję, a głównym jej celem jest idea rozwoju osobowego i samodoskonalenia się, dającego siłę odrzucania negatywnych i groźnych zachowań dotyczących młodzieży wieku szolnego.

W programie podzielonym na dwie części uczestniczyli oprócz Pana Piotra Bąkowskiego, także Pani Dominka Rembelska – mistrzyni świata Capoeiry, oraz policjant z piaseczyńskiej drogówki mł. asp. Paweł Zajc- mistrz i trener Aikido oraz kom. Jarosław Sawicki.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie