Informacje15 marca 2018, 16:00,

Wspólnie działamy Górę Kalwarię zmieniamy - Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018 w Górze Kalwarii

Serdecznie zapraszamy mieszkańców do udziału w projekcie pt.: "Wspólnie działamy, Górę zmieniamy". Do rozdysponowania są 22 tysiące złotych. Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii został beneficjentem programu „Dom Kultury+. Inicjatywy lokalne 2018”, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury. W ramach projektu „Wspólnie działamy, Górę zmieniamy” 15 marca 2018 roku (czwartek) o godz. 17.00 w pracowni plastycznej w Górze Kalwarii (ul. Pijarska 40) odbędzie się spotkanie informacyjne na temat przedsięwzięcia. Zapraszamy zarówno osoby, które są aktywne społecznie, jak i wszystkich chcących taką aktywność podjąć.

WSPÓLNIE DZIAŁAMY GÓRĘ KALWARIĘ ZMIENIAMY - DOM KULTURY+ INICJATYWY LOKALNE 2018

W dalszej kolejności odbędą się konsultacje, dzięki którym powstanie diagnoza społeczna. Mieszkańcy będą się nią mogli posiłkować podczas kolejnego etapu – zgłaszania inicjatyw lokalnych. Na realizację wybranych propozycji Narodowe Centrum Kultury przeznaczyło 22 tys. zł. Dodatkowych informacji udziela Piotr Milewski z Ośrodka Kultury – tel. 506 788 690, p.milewski@kulturagk.pl

Informacje23 marca 2018, 09:00,

Szkolenie dla organów prowadzących przedszkola i szkoły na terenie Gminy Piaseczno

Gmina Piaseczno zaprasza na szkolenie pt.: Naliczanie, rozliczanie i kontrola dotacji udzielanych przez samorządy jednostkom oświatowym w roku 2018, które odbędzie się w dniu 23 marca 2018 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10.00. Zakończenie szkolenia przewiduje się na godzinę 15.00.

SZKOLENIE DLA ORGANÓW PROWADZĄCYCH PRZEDSZKOLA I SZKOŁY NA TERENIE GMINY PIASECZNO

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do dnia 10 marca 2018 r., przez pracownika Wydziału Oświaty: Elżbietę Gorzkowską - telefonicznie pod numerem (22) 750-54-72 wew. 26 lub e-mailowo na adres: gorzkowska@piaseczno.eu Szkolenie jest bezpłatne, do udziału zaprasza się po jednej osobie z danej placówki. W celu dokonania rejestracji prosimy o przybycie najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem szkolenia.