Informacje6 grudnia 2012, 00:00,

Współczesne kobiety. Jakie jesteśmy, co robimy, czego pragniemy? Seminarium w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Fundacja Studio (S)praw Kobiet serdecznie zaprasza na seminarium pt.: Współczesne kobiety. Jakie jesteśmy, co robimy, czego pragniemy? Będzie to kolejne seminarium z cyklu pt.: Seminaria z historią przez dziurkę od klucza. Projekt dofinansowany jest przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno. Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2012 roku w godz. 16:00-18:00. Miejsce: Przystanek Kultura przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie (sala na 2 piętrze).

WSPÓ£CZESNE KOBIETY JAKIE JESTEŚMY, CO ROBIMY, CZEGO PRAGNIEMY? SEMINARIUM W PRZYSTANKU KULTURA PIASECZNO

Będzie to dyskusja kobiet zaangażowanych społecznie, kobiet biznesu i polityki lokalnej na temat wyzwań, które stawia nam współczesność – z Justyną Szachowicz-Sempruch, Dorotą £eweć i Agnieszką Korniłow. W jakim kierunku mamy podążać? Jakie wybierać priorytety, aby wywierać coraz większy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość i przekształcać ją zgodnie z naszymi potrzebami i aspiracjami?
Justyna Szachowicz-Sempruch (naukowiec, badaczka zagadnień współczesnej literatury kobiecej i specjalistka w dziedzinie gender studies, doktorat z literatury porównawczej i psychoanalizy na Uniwersytecie British Columbia w Vancouver, w Kanadzie pracowała naukowo w Toronto, York University oraz Kingston, Queen’s University na wydziale Women’s Studies).
Dorota £eweć (absolwentka Polonistyki i warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji, założycielka pierwszej w Polsce szkoły nurkowania dla kobiet, autorka książki Nurkująca Kobieta, otrzymała nagrody na festiwalach filmowych jako producent i reżyser; obecnie zajmuje się realizacją filmów, redakcją tekstów oraz prowadzeniem Szkoły Języków Obcych Bakałarz).
Agnieszka Korniłow (animatorka kultury z przekonania i ze specjalizacji naukowej, którą zdobyła w Katedrze Teorii Kultury Uniwersytetu Warszawskiego dziennikarka, manager ds. PR, prowadzi cykliczne spotkania „Uwolnij moc” wspiera kobiety, które pragną odnaleźć siebie w życiu zawodowym).
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje6 grudnia 2012, 00:00,

Kartki świąteczne Fundacji CMP


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Niech w te Święta nasze otwarte serca pokolorują świat dziecka kolorami nadziei i wiary w dobro drzemiące w drugim człowieku! Centrum Medyczne CMP w każdej recepcji oraz zaprzyjaźnionych punktach usługowych rozdaje kartki świąteczne - projektu małej Oli, przyjaciółki naszej Fundacji. Pomóż Fundacji CMP – Czy mogę pomóc? Wejdź na stronę i poznaj naszych podopiecznych – www.czymogepomoc.pl

Fundacja CMP – Czy Mogę Pomóc? - to organizacja, która angażuje się w życie ludzi potrzebujących na terenie powiatu piaseczyńskiego, niezależnie od skali ich problemów. Nie bagatelizujemy żadnej prośby, niezależnie, czy chodzi o wybudowanie łazienki, której podopieczny nigdy nie posiadał, czy zakup kompletu książek do szkoły albo butów na zimę. Wszyscy zasługują na godne potraktowanie  i pochylenie się nad problemem. W związku z tym, zwracamy się do wszystkich osób potrzebujących pomocy, o głośne wyrażenie swoich potrzeb. Musicie sobie zdać sprawę, że być może w Waszym otoczeniu jest ktoś, kto  łatwo i szybko może Wam pomóc. Takim lokalnym wsparciem może być właśnie Fundacja CMP, która nie odwraca się nigdy od osób będących w potrzebie. Radzimy, pomagamy działać i wspieramy finansowo. Zachęcamy również do tego wszystkich ludzi dobrej woli, aby odpowiedzieli sobie na pytanie, na które twórcy fundacji  już dawno znaleźli odpowiedź. Czy mogę pomóc? – Oczywiście! Mogę i chcę. Robię to.

Kartki świąteczne


Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Fundacja CMP - "Czy mogę pomóc?"
ul. Puławska 49
05-500 Piaseczno
e-mail: pomoc@czymogepomoc.pl
tel. 22 737 50 22
fax. 22 737 50 24

Fundacja

Kartki możecie otrzymać w zaprzyjaźnionych punktach:

Centrum Medyczne CMP
ul. Puławska 49
05-500 Piaseczno
e-mail: marketing@cmp.med.pl
tel (22) 737 50 27

Centrum Medyczne CMP

Gościniec Oycowizna
ul. Słoneczna 241
05-506 Lesznowola/Magdalenaka
e-mail: kontakt@oycowizna.pl
tel. 602 557 357

Gościniec Oycowizna

Restauracja "U Młodych Pilarskich"
ul. Wojska Polskiego 28 lok 71
05-500 PIaseczno
e-mail: upilarskich@pilarscy.pl
tel. (22) 401 04 10

Karczma "U Pilarskich"
ul. Nowa 1
05-500 Piaseczno (Stara Iwiczna)
e-mail: karczma@pilarscy.pl
tel.  (22) 750 41 24

Pilarscy Firma Rodzinna

Instytut Piękna i Estetyki TANREI
ul. Geodetów 23C
05-500 Józefosław
e-mail: jozefoslaw@tanrei.pl
tel 690 023 263

Instytur Piękna i Estetyki TANREI

Restauracja "Czas Na Sushi"
Pl. Piłsudskiego (Rynek)
05-500 Piaseczno
e-mail: restauracja@czasnasushi.eu
tel. 780 52 52 52

Restauracja

TUAN Club
ul. Geodetów 23e
05-500 Józefosław
e-mail recepcja@tuanclub.pl:
tel. (22) 380 21 37autor/źródło: Redakcja
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie