Informacje19 czerwca 2008, 00:00,

Wspieranie i promocja kultury przez Powiat Piaseczyński

18 czerwca 2008 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piasecznie, odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Powiatu Piaseczyńskiego w Dziedzinie Twórczości Artystycznej, Upowszechniania i Ochrony Kultury. Laureatami w tym roku zostali: Anna Buczkowska, Wojciech Prus-Wiśniewski, Wiesław Grendus, Wiesława Nastały-Płaskocińska, Stanisław Szczyciński i Robert Lisowski. Uroczyste wręczenie nagród zostało wykonane przez Jana Dąbka Starostę Powiatu Piaseczyńskiego i Sławomira Stoczyńskiego członka Zarządu Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego.

Laureaci Nagród Powiatu Piaseczyńskiego w Dziedzinie Twórczości Artystycznej, Upowszechniania i Ochrony Kultury

Pani Anna Buczkowska, mieszkanka Konstancina-Jeziorny otrzymała nagrodę za całokształt dorobku twórczego oraz wszechstronną, wieloletnią działalność na rzecz upowszechnia kultury na terenie Powiatu Piaseczyńskiego. Wiesław Grendus, Wiesława Nastały-Płaskocińska, Robert Lisowski i Stanisław Szczyciński zostali nagrodzeni za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechnianiu i ochrony kultury. Pan Wojciech Prus-Wiśniewski otrzymał nagrodę za wybitne osiągnięcia na polu upowszechniania kultury i ochronę dziedzictwa narodowego. Więcej informacji na temat wręczenia Nagród Powiatu Piaseczyńskiego w Dziedzinie Twórczości Artystycznej, Upowszechniania i Ochrony Kultury, można przeczytać na oficjalnej stronie Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego: www.piaseczno.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno i okolice

Informacje20 czerwca 2008, 00:00,

Towarzyskie Zawody Spławikowe - Grand Prix Koła nr 17

Polski Związek Wędkarski Koło nr 17 Piaseczno, serdecznie zaprasza na Towarzyskie Zawody Spławikowe z cyklu Grand Prix Koła PZW nr 17 w Piasecznie, które odbędą się w najbliższą niedzielę 22 czerwca 2008 roku, od godziny 7:00. Miejsce zawodów: zbiornik Osieczek w miejscowości Osieczek. Własny dojazd na miejsce zawodów. Informacja o zawodach wędkarskich, pochodzi ze strony internetowej Koła nr 17: www.splawik17.pl (współpracują z nami). Serdecznie zapraszamy na Towarzyskie Zawody Spławikowe!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno