Informacje11 października 2007, 00:00,

Wsioryt Wsi Koloryt - wystawa fotografii w Konstancinie

Dyrektor Konstancińskiego Domu Kultury oraz Autorzy z Klubu f8 mają przyjemność zaprosić na wystawę fotografii: Wsioryt Wsi Koloryt. Wystawa i wernisaż fotografii odbędzie się w sobotę, 13 października 2007 roku, o godzinie 17:00 w Konstancińskim Domu Kultury, przy ulicy Jaworskiego 18, Konstancin-Jeziorna.

Wsioryt Wsi Koloryt wystawa fotografii w Konstancienie

Wsioryt Wsi Koloryt to wystawa zbiorowa 11 autorów na temat obrzędowości, krajobrazu wiejskiego, kolorytu, polskiego folku etc. W wystawie fotografii Wsioryt Wsi Koloryt, udział wezmą: Dominik Bednarski, Monika Bukowińska, Robert Czułba, Anna Kasperska, Dorota Kasperska, Kinga £ukomska, Sławomir Mróz, Tomasz Myśluk, Marek Orzechowski, Renata Sękowska, Joanna Sękowska-Rutka, Edward Warowny.

Informację otrzymaliśmy mailem od Dominika Bednarskiego, któremu bardzo serdecznie dziękujemy. Dominik Bednarski jest współautorem wystawy Wsioryt Wsi Koloryt. Już raz informowaliśmy o wystawie fotografii autorstwa m.in. Dominika Bednarskiego: Kampinos Impresje Puszczańskie. Serdecznie zapraszamy na sobotnią wystawę fotografii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin

Informacje11 października 2007, 00:00,

Recital Ewy Błaszczyk w Piasecznie - Nawet, gdy wichura

Przewodnicząca Rady Powiatu Piaseczyńskiego dr Barbara Rudzińska-Mękal oraz Starosta Piaseczyński Jan Dąbek zapraszają na recital Ewy Błaszczyk: Nawet, gdy wichura. Recital odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 października 2007 roku o godzinie 19:30 w auli Domu Parafialnego, przy Placu Piłsudskiego 10, Piaseczno.

Recital Ewy Błaszczyk w Piasecznie - Nawet, gdy wichura

W trakcie recitalu Nawet, gdy wichura, Ewy Błaszczyk wykona piosenki autorstwa m.in. Jerzego Satanowskiego, Jacka Kleyffa, Włodzimierza Wysockiego, Zygmunta Koniecznego, Leszka Możdżera, Piotra Rubika. Wśród wykonywanych przez wybitną aktorkę i interpretatorkę piosenki literackiej zabrzmią teksty pióra Agnieszki Osieckiej, ks. Jana Twardowskiego, Jacka Kleyffa. Artystce towarzyszyć będą: Andrzej e-moll Kowalczyk (gitara), Marcin Partyka (klawisze) i Sebastian Feliciak (saksofon).

Wstęp na recital Ewy Błaszczyk jest wolny. Podczas koncertu do nabycia będzie program recitalu. Całkowity dochód ze sprzedaży programu przeznaczony jest na fundację Ewy Błaszczyk: Akogo? Serdecznie zapraszamy na niedzielny recital Ewy Błaszczyk!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno