Informacje12 lipca 2017, 16:00,

Wróbelek i żabka ekologiczna kanapka - Teatr 4 Miasto w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 lipca 2017 roku o godz. 18:00 zapraszamy do Teatralnego Zakątku w Piasecznie, podczas którego wystąpi Teatr 4 Miasto i przedstawi spektakl pn.: Wróbelek i żabka ekologiczna kanapka. Miejsce: Ogródek Jordanowski ul. Fabryczna ( vis a vis Przychodni), Piaseczno. Wstęp wolny. W przypadku deszczowej pogody impreza odbędzie się w sali Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Zapraszamy dzieci oraz ich rodziców na spektakl.

WRÓBELEK I ŻABKA EKOLOGICZNA KANAPKA - TEATR 4 MIASTO W PIASECZNIE

Wróbelek i żabka, ekologiczna kanapka to kabaretowa bajka w reż. Adama Dzieciniaka. Spektakl interaktywny uczący dzieci od 3-100 lat o ekologii i dobrym zachowaniu poprzez śmiech, tańce i śpiewy. Reżyser między innymi uwielbianej przez dzieci Pchły Szachrajki, tym razem postanowił nauczyć nas jak dbać o porządek i czystość naszej planety. Ekologia to ważna sprawa, także warto się o niej uczyć. A wszyscy wiemy, że najlepsza nauka, to nauka poprzez zabawę. Gwarantujemy świetną atmosferę i moc śmiechu wszystkim widzom.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 lipca 2017, 14:00,

Bezpłatne warsztaty fotograficzne w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na bezpłatne warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Marek Zdrzyłowski. Zapisy w GOK przy ul. J. Stępkowskiego 17 w Tarczynie lub telefonicznie pod numerem (22) 71-57-962. Zajęcia bezpłatne. Zapraszamy!

BEZPŁATNE WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W TARCZYNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie