Informacje17 stycznia 2016, 13:00,

Wróbelek Elemelek przyleci do Piaseczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Miał wróbelek Elemelek miskę, łyżkę i rondelek... - kto z nas nie pamięta z dzieciństwa żywiołowego, małego ptaszka? Już w najbliższą niedzielę najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno będą mieli okazję poznać tego bohatera, a także sprawdzić, w jakie śmieszne tarapaty wpadnie tym razem ciekawski wróbel. Wstęp wolny!

WRÓBELEK ELEMELEK PRZYLECI DO PIASECZNA

„Wróbelek Elemelek” to zabawna adaptacja wierszowanych historyjek dla najmłodszych autorstwa Hanny Łochockiej. Przygody wróbelka zostały tak skomponowane, żeby poruszyć problemy dziecka wchodzącego w wiek szkolny. Elemelek, chcąc poznać świat, przeżywa wiele ciekawych przygód. Aby nauczyć się pisać, idzie do szkoły Pani Sowy. Konieczna okazuje się również nauka przepisów drogowych i tu przychodzi z pomocą policjant. Jakie inne przygody spotkają wróbelka i czego go one nauczą przekonają się mali wielbiciele teatru, którzy w niedzielę 17 stycznia zasiądą przed sceną w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

WRÓBELEK ELEMELEK PRZYLECI DO PIASECZNA

Bezpłatny spektakl będzie pierwszym w tym roku przedstawieniem z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Co miesiąc maluchy wraz z rodzicami będą zapraszani przed scenę w pasażu galerii handlowej, aby poznać przygody niezwykłych bajkowych postaci. Przedstawienie pt. „Przygody Wróbelka Elemelka” odbędzie się w niedzielę 17 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Opowieść zostanie zaprezentowana trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w spektaklu jest bezpłatny!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

WRÓBELEK ELEMELEK PRZYLECI DO PIASECZNA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 stycznia 2016, 20:00,

Spektakl Kim jest Krysia? w ramach Wtorku Teatralnego w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

12 stycznia 2015 roku o godz. 20.00 zapraszamy na spektakl pt.: Kim jest Krysia? w ramach Wtorku Teatralnego w Piasecznie. Teatr Old Timers Garage wystąpi w sali Domu Kultury w Piasecznie, przy ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasach Centrum Kultury.

SPEKTAKL KIM JEST KRYSIA? W RAMACH WTORKU TEATRALNEGO W PIASECZNIE

Spektakl Kim jest Krysia? Do mieszkania gwiazdy disco polo puka nieśmiała dziewczyna. Drzwi otwiera aspirująca do roli celebrytki żona muzyka. Wiadomość jaką przynosi nieznajoma przewróci życie kobiety do góry nogami. Starcie wiejskiej prostoty i łatwowierności z wielkomiejską obłudą i konsumpcjonizmem. Miłość – nienawiść, bezduszność – współczucie czyli portret kobiet przez pryzmat nagłych i nieoczekiwanych wypadków. To wszystko zmierza do zadania pytania – Kim jest Krysia? Obsada: Hanna Konarowska, Magdalena Górska.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Marcin Borkowski, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=4264&start=30

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie