Informacje25 marca 2018, 11:00,

WOW Cyrk Korona w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


25 marca 2018 roku o godz. 13.00 oraz 16.00 odbędzie się występ Cyrku Korona, który przedstawi swoj program WOW. Miejsce: Targowisko przy ul. Jana Pawła II w Piasecznie.Wstęp kosztuje 30 zł. Czas trwania: 120 minut, w tym przerwa: 15 minut. Atrakcje podczas przerwy: przejażdżki na wielbłądach oraz kucykach i zwiedzanie cyrkowego zoo. Program cyrku do zapoznania się na stronie internetowej: cyrk-korona.com.pl

CYRK KORONA W PIASECZNIE

Nowy extreme program WOW to pełne karkołomnych trików i kaskaderskich wyczynów show na miarę cyrku przyszłości! Cyrk Korona dodatkowo podkreśla wielki jubileusz 250’lecia Cyrku, który przypada w tym roku. Na przestrzeni lat sztuka cyrkowa ewoluowała i zmieniała swoje oblicze, dostosowując się do obecnych czasów. Na arenie można obejrzeć bardzo współczesne numery, których wcześniej nie można było oglądać pod namiotami. Pole Dance będący dyscypliną sportową w blasku kolorowych reflektorów jest pokazem młodości, piękna i precyzji oraz miotającego wiązkami światła Lasermana. Miłośnicy akrobatyki powietrznej będą zadowoleni. Ryzykowny balans na linie poziomej w wykonaniu szalonego El Diablo, siłowa gimnastyka w kobiecym wydaniu oraz podniebne akrobacje na olbrzymim żyrandolu to numery trzymające w napięciu. Charyzmatyczny duet klaunów z bogatym repertuarem przezabawnych gagów dba o dobry humor. Zaskakującym punktem show jest występ laureata Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo, który prezentuje sensacyjny, pełen dynamiki i kaskaderskich wyczynów balans na wałkach.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

CYRK KORONA W PIASECZNIE

Efekt WOW jest typowy dla żonglerki z użyciem bumerangów, magicznych transformacji oraz pełnego ryzyka pokazu rzucania nożami. Artysta rzuca nożami w tarczę na której stoi jego partnerka. Podczas programu będzie można podziwiać także piękno zwierząt. Na arenie prezentowane są wielbłądy, zebry afrykańskie, kuce szetlandzkie, lamy, koguty i kozy. Brytyjka wywodząca się z 7-pokoleniowej rodziny cyrkowej zaprezentuje grupę dziewięciu młodych i pełnych energii owczarków Border Collie. Program Cyrku Korona to gwarancja świetnej zabawy dla dorosłych i dzieci! Wszystkie atrakcje można oglądać w bardzo komfortowych warunkach, pod zupełnie nowym namiotem widowiskowym, który w chłodne dni jest dobrze ogrzewany.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 marca 2018, 07:00,

Rusza przebudowa skrzyżowania DK 79 z ul. Chyliczkowską w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W poniedziałek, 19 marca 2018 r. rozpoczyna się przebudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 79 z drogą powiatową 2814W (ul. Chyliczkowska). Zadanie jest planowanym przedsięwzięciem zapisanym w Programie Budowy Dróg Krajowych 2014-2023, Program Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych. Umowa z Wykonawcą - Przedsiębiorstwem Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim, została zawarta w kwietniu 2017r. a termin jej zakończenia upływa z dniem 31.08.2018r. Zadanie jest realizowane w systemie „projektuj i buduj”, czyli po zaprojektowaniu i po uzyskaniu stosowanych decyzji wykonywane są roboty w terenie.

RUSZA PRZEBUDOWA SKRZYŻOWANIA DK 79 Z UL. CHYLICZKOWSKĄ W PIASECZNIE

W zakres prac wchodzą przede wszystkim:
- wybudowanie dodatkowych pasów ruchu do skrętu w lewo na wszystkich wlotach,
- wykonanie nowej nawierzchni,
- budowa/przebudowa infrastruktury dla pieszych i rowerzystów,
- remont odwodnienia pasa drogowego,
- przebudowa urządzeń podziemnych (np. teletechnika, energetyka),
- budowa oświetlenia ulicznego,
- modernizacja sygnalizacji świetlnej,
- wykonanie oznakowania poziomego, pionowego oraz urządzeń BRD.

Prace będą realizowane w dwóch etapach. Pierwszy związany jest z robotami przygotowawczymi, wykonywanymi w większości poza jezdnią główną. Do wykonania jest wycinka drzew, rozbiórka ogrodzenia wraz z odtworzeniem jego w nowej lokalizacji, rozbiórka reklam i bilbordów, budowa kanału technologicznego.

Podczas prowadzenia powyższych robót będą następujące utrudnienia:
- zakaz ruchu pieszego wzdłuż drogi powiatowej (od ul. Julianowskiej do skrzyżowania z DK79)
- ograniczenie możliwości korzystania z poboczy
- chwilowe utrudnienia na jezdni głównej związane z załadunkiem/rozładunkiem materiałów budowlanych.

Projekt czasowej organizacji ruchu został zaopiniowany pozytywnie przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie oraz Komendę Stołeczną Policji w Warszawie. Utrudnienia związane z realizacją II etapu robót, czyli przebudową jezdni głównych skrzyżowania zostaną podane po zatwierdzeniu projektu organizacji ruchu.

GDDKiA Warszawa www.gddkia.gov.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie