Informacje14 września 2017, 19:20,

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę CEM Piaseczno

14 września 2017 roku wmurowano kamień węgielny pod budowę Centrum Edukacyjno-Multimedialnego w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II, które będzie siedzibą nowej Szkoły Podstawowej, Przedszkola oraz Multiteki.

WMUROWANIE KAMIENIA WĘGIELNEGO POD BUDOWĘ CEM PIASECZNO

Ta długo wyczekiwana inwestycja zapewni nowe miejsca nauki dla około 500 uczniów, a także 300 dzieci w zaplanowanym Przedszkolu z dostępem do dużej hali sportowo-widowiskowej oraz zaplecza sportowo-rekreacyjnego na świeżym powietrzu. Centralna część budynku przeznaczona będzie na ogólnodostępne Centrum Multimedialne z biblioteką, salą konferencyjną oraz salą wystawowo-widowiskową, z którego korzystać będą mogli wszyscy mieszkańcy.

WMUROWANIE KAMIENIA WĘGIELNEGO POD BUDOWĘ CEM PIASECZNO

Podpisy na akcie erekcyjnym podczas uroczystości złożyli: Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis, Dyrektor POLAQUA Sp. z o. o. Tomasz Olej, Przewodniczący Rady Miejskiej w Piasecznie Piotr Obłoza, I Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Daniel Putkiewicz oraz II Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Hanna Kułakowska-Michalak.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

WMUROWANIE KAMIENIA WĘGIELNEGO POD BUDOWĘ CEM PIASECZNO

Poświęcenia aktu oraz terenu budowy dokonał ksiądz prałat Zbigniew Pruchnicki, Proboszcz parafii Matki Bożej Różańcowej, Dziekan Dekanatu Piaseczyńskiego.

UMiG Piaseczno

WMUROWANIE KAMIENIA WĘGIELNEGO POD BUDOWĘ CEM PIASECZNO'

Informacje22 września 2017, 17:00,

Koncert piosenek Marka Grechuty

22 września 2017 roku odbędzie się koncert piosenek Marka Grechuty pt.: Ocalić od zapomnienia. Koncert odbędzie się w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas wydarzenia wystąpią na scenie m.in. Agata Gałach, Paweł Górski, Tomasz Krzymiński, Marcin Molski, Natalia Zaręba, Adrian Zduńczyk, Anna Posudziejewska oraz Duet Ojciec i Syn. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety w cenie 10 zł będą do nabycia w dniu koncertu na godzinę przed eventem (tj. w godzinach 18:00 – 19:00).

KONCERT PIOSENEK MARKA GRECHUTY