Informacje24 maja 2018, 17:00,

Włochy - Anita Olszak - Klub Podróżnika Konstancin-Jeziorna

24 maja 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika w Konstancinie - Włochy, czyli jak to jest odkrywać życie budząc się pod włoskim słońcem. Gościem klubu będzie Anita Olszak, która mieszkała we Włoszech rok. W tym czasie przemierzyła je wzdłuż i wszerz. Dotarła do miejsc rzadko odwiedzanych przez turystów. Na spotkaniu opowie o Italii i zaprezentuje swoje autorskie  fotografie. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny. Zapraszamy.

WŁOCHY - ANITA OLSZAK - KLUB PODRÓŻNIKA KONSTANCIN-JEZIORNA

Informacje25 maja 2018, 08:00,

Kobieta Roku Gminy Lesznowola

Gmina Lesznowola ogłasza konkurs Kobieta Roku Gminy Lesznowola edycja 2018. Celem konkursu jest wyróżnienie aktywnych kobiet - mieszkanek Gminy Lesznowola, które wyróżniają się w danej dziedzinie, biorą czynny udział w życiu lokalnej społeczności, inspirują innych i stanowią wzór do naśladowania. Tutuły przyznawane będą w 4 kategoriach: kobieta społeczna, kobieta przedsiębiorcza, kobieta rodzinna oraz kobieta kreatywna. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 czerwca 2018 roku. Zgłoś swoją kandydatkę do konkursu Kobieta Roku Gminy Lesznowola.

KOBIETA ROKU GMINY LESZNOWOLA

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie