Informacje25 kwietnia 2013, 00:00,

Wizyta Minister Edukacji Narodowej w Piasecznie

25 kwietnia 2013 roku odbędzie się całodniowa wizyta Pani Krystyny Szumilas - Minister Edukacji Narodowej w Piasecznie. Będą rozmowy m.in. na temat przygotowań do przyjęcia 6-latków przez piaseczyńskie placówki. Spotkanie z rodzicami odbędzie się w godz. 15.30 - 17.00 w sali konferencyjnej UMiG Piaseczno (ul. Kościuszki 5 w Piasecznie). Zapraszamy!

KRYSTYNA SZUMILAS - MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ

Wątek na forum: Krystyna Szumilas - Minister Edukacji Narodowej w Piasecznie
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje25 kwietnia 2013, 00:00,

WARSZTAT FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na warsztat fotograficzny pod kierunkiem Michała Przeździka-Buczkowskiego - FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY, który odbędzie się 27 kwietnia 2013 roku o godz. 12.00. Miejsce: KDK przy ul. Jaworskiego 18, Konstancin-Jeziorna. Zajęcia potrwają około 5-6 godz. Organizatorzy zapraszają z aparatami fotograficznymi. Wstęp wolny.

WARSZTAT FOTOGRAFICZNY POD KIERUNKIEM MICHA£A PRZE¬DZIKA-BUCZKOWSKIEGO FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY

Konstancin słynie ze wspaniałej architektury. Jednak okazałe wille umiejscowione na zadrzewionych działkach nie zawsze łatwo jest sfotografować. Pomocą w rozwiązywaniu tego typu problemów będzie zapewne warsztat prowadzony przez Michała Przeździka-Buczkowskiego, artystę specjalizującego się w fotografii architektury i architektury wnętrz. Warsztat poprzedzi wykład, podczas którego omówione zostaną m.in. zasady i techniki fotografowania architektury a także podstawowe wymagania sprzętowe. Drugą część wypełnią, dwugodzinne działania w plenerze. W części trzeciej każdy z uczestników zaprezentuje kilka zrobionych przez siebie zdjęć, które zostaną omówione.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna