Informacje29 kwietnia 2013, 00:00,

Wiwat krzyczcie wszystkie stany - Konstytucyjne Spotkania z Pieśnią w Zalesiu Górnym

Z inicjatywy trzech zaleskich rodzin Kozłowskich, Nowików i Szczycińskich 3 maja 2013 roku o godz. 16:00 na stadionie KS Hubertus, odbędą się Konstytucyjne Spotkania z Pieśnią pt.: Wiwat krzyczcie wszystkie stany. XIII Spotkania cieszą się wsparciem Gminy Piaseczno, Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego, Centrum Kultury w Piasecznie, grupy mikroklimat i Powiatu Piaseczyńskiego. Przyjdźcie i krzyczcie "wiwat" całymi rodzinami razem z nami.

WIWAT KRZYCZCIE WSZYSTKIE STANY KONSTYTUCYJNE SPOTKANIA Z PIEŚNI¡ W ZALESIU GÓRNYM

Śpiewnik: wiwat-krzyczcie-wszystkie-stany-spiewnik-konstytucyjny.pdf
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje29 kwietnia 2013, 00:00,

Witaj Majowa Jutrzenko - koncert z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Rembertowie

Ksiądz kanonik Józef Południak Proboszcz parafii p.w. Św. Jana Chrzciciela w Rembertowie, Barbara Galicz - Burmistrz Tarczyna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają na koncert z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja pt.: Witaj Majowa Jutrzenko. Koncert odbędzie się 3 maja 2013 roku o godz. 13.00 w kościele p.w. Św. Jana Chrzciciela w Rembertowie. Podczas koncertu wystąpi Klasyczny Kwintet Dęty - FAVORI oraz soliści scen warszawskich: MA£GORZATA URBANIAK - LEHMAN i PIOTR RAFA£KO. Zapraszamy na koncert.

WITAJ MAJOWA JUTRZENKO KONCERT Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA W REMBERTOWIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn