Informacje11 kwietnia 2015, 11:00,

Wiosenne Opowieści - Bajki z kliszy w Przystanku Kultura Piaseczno

Przystanek Kultura w Piasecznie zaprasza na bajki z kliszy pn. Wiosenne Opowieści. Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia 2015 roku o godz. 11.00 w Przystanku Kultura, przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy na projekcję Bajek z Kliszy.

Wiosenne Opowieści - Bajki z kliszy w Przystanku Kultura Piaseczno

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=7456&start=15
Informacje11 kwietnia 2015, 19:00,

Raj Goodbye - boska komedia w jednym akcie w KDK Hugonówka

Scena Off Teatru Otwartego zaprasza na spektakl pn.: Raj Goodbye - boska komedia w jednym akcie. Autor: M de M Reż. Radosław Dunaszewski. Spektakl będzie można obejrzeć 11 kwietnia 2015 roku o godz. 19.00 Miejsce: Konstanciński Dom Kultury KDK przy ul. Mostowa 15 Hugonówka, sala widowiskowa. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w KDK

Raj Goodbye - boska komedia w jednym akcie w KDK Hugonówka

Podstawowym celem Sceny Off Teatru Otwartego, jest promocja młodych dramatopisarzy, aktorów, reżyserów i innych twórców teatru. Spektakl inaugurujący działalność sceny – Raj Goodbye autorstwa Michała Molki (M de M) – świetnie wpisuje się w tę ideę. Autor trzech tekstów dramaturgicznych: Biało-czerwoni (2010) – 3 miejsce w konkursie „Komediopisanie” w Teatrze Powszechnym w Łodzi, Trumna Show (2012) i Raj Goodbye (2014), tym razem zabierze widza do Raju, gdzie Adi mierzy się ze swoją samotnością. Niechcący, nie będąc do końca szczerym z Twórcą, doprowadza do stworzenia Evy. Od tego momentu wszystko w jego spokojnym życiu staje na głowie… Zabawny tekst, opowiadający o miłości i narodzinach trudnych relacji męsko – damskich, zakończonych wygnaniem z Raju, będzie wystawiany na scenie po raz pierwszy. W rolach głównych wystąpią młodzi absolwenci szkół teatralnych: Katarzyna Chorzepa – Eva, Dawid Czupryński – Adi, Michał Tomala – Twórca/Wąż.

Martin, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=10904