Informacje18 sierpnia 2018, 15:00,

Wilczek Milczek - bajki dla dzieci w piaseczyńskim parku

18 sierpnia 2018 roku o godz. 17.00 zapraszamy na spektakl dla dzieci Wilczek Milczek. W wakacje zapraszamy na rodzinne spotkania z teatrem, czyli bajki dla dzieci grane w plenerze – w Parku im. Książąt Mazowieckich w Piasecznie. Spektakle rozpoczynają się zawsze o godz. 17.00 a odbywają się w ramach bezpłatnego cyklu “Bajkowe Piaseczno”.

WILCZEK MILCZEK - BAJKI DLA DZIECI W PIASECZYŃSKIM PARKU

WILCZEK MILCZEK wg Bogdana Dudko (PREMIERA) to zabawna, wzruszająca, a jednocześnie wprowadzająca w autentyczny świat flory i fauny Puszczy Białowieskiej opowieść o przyjaźni, miłości i wolności, okraszona muzyką na żywo, piosenkami i obrazami Puszczy. Zobaczymy ją w wykonaniu aktorów Teatru Czrevo i Teatru Baza – Joanny Troc i Tomasza Taranty. Scenariusz autorstwa Dagmary Widanow – literatki oraz przewodniczki po Puszczy Białowieskiej, powstał na podstawie bajki Bogdana Dudko “Wilczek Milczek”, wydanej przez Fundację “Biała Wieża”. Spektakle, przy dofinansowaniu ze środków Gminy Piaseczno, gra Teatr Baza. Udział jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje15 sierpnia 2018, 08:00,

Święto Wojska Polskiego 2018

15 sierpnia 2018 roku zapraszamy na obchody Święta Wojska Polskiego. Na uroczystości zapraszają: Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, Zarząd Koła w Piasecznie.

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO 2018

Program uroczystości:
10.00 – Msza św. Za Ojczyznę, Kościół św. Anny w Piasecznie
11.00 – złożenie kwiatów pod Tablicą Marszałka Piłsudskiego, Ratusz

Następnie Piknik kombatantów w Pilawie, z udziałem członków Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie