Informacje15 maja 2016, 14:00,

Wielkie otwarcie KFC Piaseczno

Już w niedzielę 15 maja 2016 roku, odbędzie się "Impreza sąsiedzka" w KFC w Piasecznie. W programie moc atrakcji dla dzieci i dorosłych, a także koncert akustyczny znanej piosenkarki Eweliny Lisowskiej. Dla pierwszych 100 gości, którzy pojawią się w restauracji o godz. 14.00 w niedzielę, kubełki KFC za "złotówkę".

KFC PIASECZNO

Impreza odbędzie się w godz. 14.00-18.00 w KFC przy ul. Okulickiego 5A w Piasecznie. KFC zaplanowało dla mieszkańców wiele atrakcji, a wśród nich warsztaty z robotyki dla dzieci i dorosłych, symulatory, gry komputerowe, zdalnie sterowane auta, ściankę wspinaczkową, malowanie twarzy, fotobudkę, gifbudkę, naukę chodzenia na szczudłach, naukę tańca.

Podczas imprezy będą odbywać się quizy i zabawy, w których będzie można wygrać kupony na posiłek w KFC.

Na scenie wystąpią lokalne zespoły muzyczne oraz gwiazda - znana piosenkarka Ewelina Lisowska (z koncertem akustycznym o godz. 17.00). Pół godziny później foto-dron wykona wspólne zdjęcie mieszkańców. Gośćmi specjalnymi będą znani i lubiani sąsiedzi - m.in. aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

KFC W PIASECZNIE

KFC w Piasecznie ma 300 m2 powierzchni. Na gości czekają 102 miejsca wewnątrz budynku i 40 w ogródku, a także parking na 29 samochodów. W restauracji jest dostępny format Drive Thru, umożliwiający zamówienie posiłku z samochodu. W budowie restauracji brały udział firmy z Piaseczna i okolic. W KFC Piaseczno pracuje 60 osób z regionu.

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, światowy pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 80 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania w restauracjach KFC przygotowywane są ze świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i obsługi, w dobrej cenie. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w ponad 18 000 restauracji sieci w ponad 100 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 200 restauracji KFC.

Grzegorz Szymański - Biuro Prasowe KFC Weber Shandwick

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje15 maja 2016, 19:00,

Marcin Masecki koncert Ragtajmy - Niedziela z jazzem w Piasecznie

15 maja 2016 r. w Centrum Kultury w Piasecznie wystąpi Marcin Masecki, jeden z najwybitniejszych muzyków jazzowych młodego pokolenia. Koncert zatytułowany RAGTAJMY rozpocznie się o godz. 19.00 w sali Domu Kultury w Piasecznie. Masecki zaprezentuje pieczołowicie wyselekcjonowany zbiór ragtajmów, które fascynują go od dziecka i to od nich zaczął swoją przygodę z muzyką. Bilety na występ kosztują 15 zł. Zapraszamy!

9063-marcin-masecki-ragtajmy-niedziela-z-jazzem-w-piasecznie

Marcin Masecki - pianista, kompozytor, dyrygent, członek wytwórni płytowej Lado ABC, lider i partycypant miliarda projektów. Jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny niezależnej. Prowadzi zespół Profesjonalizm, współtworzy WOR (Warszawską Orkiestrę Rozrywkową), jest członkiem międzynarodowych zespołów Paristetris i Pictorial Candi. Jego orkiestra dęta Polonezy otrzymała prestiżową nagrodę Paszportu Polityki. Równoległą pasją Maseckiego jest muzyka klasyczna, którą prezentuje w nietypowych dla niej kontekstach. Jest adwokatem traktowania muzyki klasycznej jako pełnoprawnego elementu współczesnego świata muzycznego, a nie jedynie jako eksponatu w elitarnym muzeum. Jego najświeższa płyta zawiera trzy ostatnie sonaty fortepianowe Beethovena, grane z zatyczkami i słuchawkami wygłuszającymi, celem zbliżenia się do perspektywy głuchego kompozytora.