Informacje20 kwietnia 2016, 20:46,

Wielki Turniej Kakao Piaseczno

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno wraz ze sklepem "Giermek" zapraszają na Wielki Turniej Kakao, który odbędzie się 23 kwietnia 2016 roku o godzinie 15:00. Zainteresowani mogą poćwiczyć grę w Kakao w Bibliotece i sklepie "Giermek". Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy na Turniej Kakao!

WIELKI TURNIEJ KAKAO PIASECZNO

Informacje24 kwietnia 2016, 10:00,

Spacer szlakiem piaseczyńskich Żydów

W niedzielę 24 kwietnia 2016 roku o godzinie 10:00 zapraszamy wszystkich chętnych na spacer z przewodnikiem z cyklu "Jak to drzewniej bywało". - Spacer poprowadzi Pan Stanisław Hofman, z którym przejdziemy trasę pierwszego piaseczyńskiego questu "Szlakiem piaseczyńskich Żydów - informuje Przemysław Kowalski z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno, współorganizatora spaceru. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych - zbiórka przed Ratuszem przy Rynku Miejskim w Piasecznie o godz. 10.00.

SPACER SZLAKIEM PIASECZYŃSKICH ŻYDÓW