Informacje30 maja 2015, 10:00,

Wielki piknik rodzinny Konstancin

Zespół Szkół nr 1 w Konstancinie-Jeziornie zaprasza w sobotę, 30 maja 2015 roku na wielki piknik rodzinny. Atrakcji będzie co niemiara. Występy artystyczne, warsztaty plastyczne, pokazy sportowe oraz liczne konkursy - to tylko niektóre z nich. Piknik rodzinny w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Wojewódzkiej 12 to już tradycja. Nauczyciele, uczniowie, rodzice i mieszkańcy Konstancina-Jeziorny w tym roku spotkają się już po raz jedenasty. Start imprezy o godz. 10. Warto przyjść, bo każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Serdecznie zapraszamy!

Wielki piknik rodzinny Konstancin

W programie m.in.: warsztaty plastyczne; pokazy sportowe - judo, karate i fitness; występy zespołów - instrumentalnego i tanecznego; porady - finansowe, turystyczne, szkoleniowe psów i dietetyków. Podczas festynu wystąpi też chór. Będzie można również usiąść za kierownicą wozu strażackiego, samochodu straży miejskiej, terenówki i auta sportowego. Nie zabraknie stoisk ze zdrową żywnością i rękodziełem artystycznym. Przez cały dzień czynna będzie też kawiarenka, w której kupimy naleśniki, lody i świeże soki. Na małych czekają konkursy z nagrodami, gry i zagadki. Natomiast dorośli wykonają bezpłatnie badania profilaktyczne.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=6780
Informacje30 maja 2015, 11:00,

Posadź drzewko z sąsiadem w Józefosławiu - Europejski Dzień Sąsiada

W ramach Europejskiego Dnia Sąsiada w Józefosławiu przy ul. Cyraneczki odbędzie się akcja pod hasłem Posadź drzewko z sąsiadem. Wydarzenie będzie miało miejsce 30 maja 2015 roku.

Posadź drzewko z sąsiadem w Józefosławiu - Europejski Dzień Sąsiada

Uczestnicy wspólnego sadzenia drzewek posadzą sadzonki przygotowane przez Gminę Piaseczno. - Będziemy wspólnie sadzić 30 drzewek owocowych na odcinku od połowy Cyraneczki w stronę ulicy Ogrodowej. Niedawno gmina posadziła na tym odcinku brakujący żywopłot, gmina również dosadzi po naszej akcji pozostałe drzewa, tak by zamknąć szpaler na tym odcinku - informuje Anna Czerwieniec z Rady Sołeckiej Józefosławia. Akcja jest wspierana przez Gminę Piaseczno (przygotowanie terenu i drzewek), Radę Sołecką oraz lokalną szkółkę ACROCONA, która będzie czuwała na tym, by drzewka zostały posadzone prawidłowo.

Zapraszamy każdego, kto szuka sposobu na lepsze poznanie się z sąsiadami, a przy okazji chciałby mieć wpływ na upiększenie Józefosławia.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11164