Informacje9 kwietnia 2017, 09:00,

Wielkanocny Jarmark Rękodzieła w Górze Kalwarii 2017

Serdecznie zapraszamy w Niedzielę Palmową, 9 kwietnia 2017 r. w godz. 9.00 - 17.00 do udziału w Wielkanocnym Jarmarku Rękodzieła w Górze Kalwarii, który jest adresowany przede wszystkim do artystów i rzemieślników oraz producentów zdrowej lokalnej żywności takiej jak: miody, chleby, sery, przetwory owocowe i inne. Mile widziani są twórcy ludowi wystawiający i sprzedający swoje wyroby, zwłaszcza te nawiązujące do tradycji Świąt Wielkanocnych.

WIELKANOCNY JARMARK RĘKODZIEŁA W GÓRZE KALWARII 2017

Dla zwiedzających i wystawców wstęp na Jarmark jest bezpłatny. Jarmark zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta - ul.3-go Maja. Gmina nie zapewnia stanowisk handlowych. W celu zgłoszenia i uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z Biurem Promocji UMiG e-mail:promocja@gorakalwaria.pl, tel.22 727 95 17 W celu zgłoszenia swojego udziału proszę zadzwonić lub wysłać wiadomość.

Informacje20 marca 2017, 08:00,

Pobudka, wiosna idzie! Wyjdź jej na spotkanie

Zimowa aura sprawiła, że stałeś się osowiały, mniej chętny do wszelkiego rodzaju aktywności, a wolny czas wolisz spędzać w domowym zaciszu? Pobudka, wiosna idzie! A nowa pora roku to nowa energia i nowe możliwości. Dlatego Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza w dniach od 18 marca do 2 kwietnia po wspaniałe nagrody dla zdrowia i urody! W całej Polsce do wygrania 2500 nagród, w tym 24 vouchery na wyjazdy do SPA.

POBUDKA, WIOSNA IDZIE! WYJDŹ JEJ NA SPOTKANIE

Dzień zaczyna być coraz dłuższy więc wiosna już wkrótce zapuka do naszych drzwi. Ale zanim to nastąpi, warto się przygotować, nabrać siły i energii oraz pożegnać suchą, zimową skórę. Dzięki nagrodom w wiosennej loterii, która startuje 18 marca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno będzie można poczuć moc zbliżającej się nowej pory roku! Do zdobycia weekendowe pobyty w hotelu SPA dr Ireny Eris oraz zestawy kosmetyków marki Lirene.

Co zrobić, żeby zdobyć nagrody i wyjść naprzeciw wiośnie? Wystarczy od 18 marca do 2 kwietnia zrobić zakupy w sklepach galerii za min. 50 złotych i odebrać zdrapkę za zakupy w Punkcie Obsługi Loterii. Pod zdrapkami ukryte będą nagrody. Główna nagrodą są dwuosobowe wyjazdy do SPA dr Ireny Eris o wartości 2500 złotych. Do wygrania również zestawy kosmetyków o wartości 500 złotych i 200 złotych oraz słodycze. Także jest o co powalczyć!

POBUDKA, WIOSNA IDZIE! WYJDŹ JEJ NA SPOTKANIE

Wiosenna loteria odbędzie się od 18 marca do 2 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie. Punkt Obsługi Loterii, gdzie będzie można odebrać zdrapki i nagrody czynny będzie w soboty i niedziele od 10:00 do 18.00, a od poniedziałku do piątku od 14.30 do 19.30. W konkursie nie biorą udziału paragony z hipermarketu. Szczegóły na stronie: www.auchanpiaseczno.pl